Viedumu Vietne ar Sandi

2010-08-16

Atklāta jauna brauktuve uz Dienvidu tiltu

Filed under: Sadzīve — Sandis @ 19:30

Fakts: Šodien, 16. augustā, braukšanai tika atklāta jauna estakāde no Piedrujas ielas uz Dienvidu tiltu.

Joku fakts: vadītāji netic savām acīm un joprojām griežas cauri Slāvu aplim. 🙂 Protams, brauktuve ir nulle kā atklāta. Šodien speciāli dzirdēju par šīs estakādes atklāšanu no radio 101 un vēlāk izlasīju arī informāciju Rīgas domas satiksmes departamenta mājaslapā. Tāpēc šodien vakarā ar pārliecību braucu izvizināties pāri jaunajai brauktuvei. Citi vadītāji, diemžēl, ir mazāk informēti. Jau pie krustojuma ar Rēzeknes ielu vadītāji bija apjukuši – ierastais tālākceļš līdz slāvu aplim bija nogriezts ar zīmi, bet ceļazīmes liecināja par nepeiciešamību braukt pa jaunu brauktuvi ar nesen lietu asfaltu. Daudzi piebremzēja, radot mirkļa sastrēgumu. Vēl daudzi metās braukt pa kautkādu apkārtceļu, kuram neizsekoju līdz. Vislabākie fokusi sākās starp Rēzeknes ielas krustojumu un Slāvu apli. Tur ir uzlikts “nobraucamais ceļš” ar dzeltenām ceļazīmēm “Slāvu aplis” un “Krasta iela”. Pēc pieredzes 95% no vadītājiem, kas brauc pa Piedrujas ielu virzienā uz Slāvu apli, brauc augšā nākamajā uzbrauktuvē uz Dienvidu tiltu. Šajā krustojumā 99% vadītāju tagad pagriežas uz Slāvu apli, izvēloties stāvēt savā ierastajā sastrēgumā.

Es arī mazliet apjuku, kad visa kolonna nogriezās uz Slāvu apļa pusi. Taču, dubulti aplūkojot visas ceļazīmes, neko aizliedzošu neredzēju un visiem pārējiem vadītājiem par prieku braucu taisni uz “Krasta ielu”. Manam piemēram neatradās sekotāji. Tā nu es vientulībā sagādāju pārsteigumu braucējiem, kas brauca augšā no Slāvu apļa. Par ceļa posmu jāteic, teicami – brauciens no Piedrujas ielas uz tiltu un Krasta ielu tagad ir ārkārtīgi īss. Vēl tur īsti nav labi ar tām braukšanas joslām, bet ar mazu nekaunību viss būs ok šajās pagaidu joslās.

Toties aicinājums citiem: informējiet, ka brauktuve ir atvērta un vairāk nav jātaisa sastrēgumi pie Slāvu apļa braucot no Piedrujas ielas! Sekojiet taču ceļazīmēm, ja neesat informēti!

3 komentāri »

  1. “nulle” => “nule” šinī gadījumā 🙂

    // the grammarnazi

    Komentārs by Piektdienis — 2010-09-4 @ 20:40


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: