Viedumu Vietne ar Sandi

2009-11-13

RPP kameras

Filed under: Sadzīve — Sandis @ 19:47

Rīgas Pašvaldības Policija ir atvērusi savu kanālu youtube.com, kur aktīvi papildina savus videoklipus no novērošanas un patruļmašīnu kamerām. Ievietotie sižeti ir vērsti uz savas reputācijas spīdināšanu, rotājot videoklipu nosaukumus ar dažnedažādiem “mēs šito” un “mēs to” izdarījām.

Neslēpšu, ka man arī patīk pavērot šos videoklipus, var redzēt interesantus kadrus, piemēram, britu plikās pakaļas pie brīvības pieminekļa. Taču manu uzmanību piesaistīja kāds klips, kas nosaukts par “Rīgas Pašvaldības policija aiztur kautiņā iesaistītu jaunieti”. Varat vērot to zemāk.


Vispirms manu uzmanību piesaistīja epizode 0:45-0:47, kas vairāk atgādina izklaidējoša rakstura filmas. Protams, ka vīrietis ir dzēris, par to šaubu nav. Toties vēlāk manu uzmanību piesaistīja cita nianse, pašā kautiņa sākumā. 0:08 knapi redzams, ka aizturētajam vīrietim melnajā jakā, kuru attur no kaušanās, ir melna soma. Tad panesās kautiņš, līdz 0:24 vīrietim somu izrauj no rokām. Tagad soma jau ir aktīvā spārdītāja plecos, kas braši atspārdījis guļošo, kopā ar pārējo “bandu” nekavējoties iet projām. Arī kamera neseko līdzi šiem gājējiem.

Es pāris reizes tinu filmiņu, bet nespēju saskatīt, ka somas “aiznesējam” būtu bijusi soma sākoties kaujai. Ja tomēr bija un atspārdītajam tās nebija (ļoti grūti saskatīt), tad es neesmu to saskatījis un video nekā nav, bet, ja tā ir, kā es esmu saskatījis, tad video ir nofilmējis nekaunīgu laupīšanu barā pašā Rīgas centrā.

Advertisements

5 komentāri »

 1. Smieklīgi arī tas, ka aizturēja jau to kuru sita. Sanāk apmēram, ka viņam kaut kas uzbrūk, vai kas tur notika, piesit, aplaupa un vēl beigās, liek samaksāt par nodarītajiem zaudējumiem, puķu pārdevējām. Es teiktu veiksmīga diena izdevusies.

  Komentārs by asdfg — 2009-11-13 @ 21:01

 2. Aizturēja viņu par to, ka viņš bija dzēris un pārāk neartikulētu haju taisīja. Šķiet, nespēja paskaidrot, ka ir apzagts. Kopumā viņam diena tiešām izdevusies.

  Komentārs by Sandis — 2009-11-13 @ 21:57

 3. Tu nevari zināt, vai viņš to somu jau pirmstam nebija nofenderējis tiem spārdītājiem. Tas arī būtu loģisks iemesls atrauties.

  Komentārs by xcwcx — 2009-11-14 @ 16:36

 4. Kāpēc tad viņš bēga no policijas, ja bija cietējs?

  Komentārs by Mārcis — 2009-11-15 @ 1:54

 5. Nu pēc video tā vien izskatās, ka aizturēts cietušais un nekas netiek darīts, lai noķertu tos, kas sita… Ar šitādu divdomīgu video lielīties nevajadzētu gan…

  Komentārs by mikijpele — 2009-11-19 @ 22:08


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: