Viedumu Vietne ar Sandi

2009-08-25

Nepatiesi piekārts pie kauna staba?

Filed under: Sadzīve — Sandis @ 18:35

Rediģēts, pamatteksts izdzēsts.

Īsumā: pamanīju, ka par Arti bija publikācija sudzibas.lv un uzrakstīju par to. Viņš man piezvanīja un palūdza izņemt ārā šo informāciju, sakot, ka tā ir nepatiesa informācija. To arī esmu izdarījis. Viņš arī izteicās, ka tiekot risināts jautājums par šī apmelojuma izņemšanu no sudzibas.lv.

Ej nu sazini, kam ticēt, bet nu katrā ziņā nepatiesu informāciju arī nav vērts izplatīt.

Advertisements

4 komentāri »

 1. nu… kādreizējais dārgais klasesbiedrs. atmiņas nav tās foršākās, līdz ar to sliecos piekrist komentāriem iekš sūdzības.lv

  Komentārs by pyro — 2009-08-26 @ 9:39

 2. […] Nepatiesi piekārts pie kauna staba? « Viedumu Vietne ar Sandi vietne.wordpress.com/2009/08/25/piekarts-pie-kauna-staba – view page – cached #RSS 2.0 Viedumu Vietne ar Sandi » Nepatiesi piekārts pie kauna staba? Comments Feed Viedumu Vietne ar Sandi Bloga apņemšana Pacients no Tvaika ielas Kā pareizi pabraukt garām policijai — From the page […]

  Pingback by Twitter Trackbacks for Nepatiesi piekārts pie kauna staba? « Viedumu Vietne ar Sandi [vietne.wordpress.com] on Topsy.com — 2009-08-26 @ 12:59

 3. Tu labi pazīsti Arti? Ja jebkuru informāciju, ko dzirdi/redzi uzreiz liec blogā iekšā??? Ja esi ar viņu kopā strādājis un piekrīti šai informācijai, tad OK, ka liec, bet savādāk uzskatu to par vnk zemisku rīcību. Gan jau par tevi arī sūdzībās kko varētu ielikt :D:D:D:D Uzmanies, ka neēsi nākošais ar kuru šitā izdarās!!! 🙂

  Komentārs by biezpienmaize — 2009-08-31 @ 11:02

  • Tā kā šie ir draudi, tad es arī varu apsvērt tavu IP adresi kopā ar iesniegumu nodot attiecīgajām iestādēm.

   “Informāciju, ko dzirdi/redzi” – tātad TV, radio, žurnālistiem, citiem blogeriem nav jāraksta? Uz kādiem informācijas avotiem tad ir jābalstās publicējot kādu informāciju? Demagogs atradies.

   “Jebkuru” – jebkura informācija ietvertu pilnīgi nefiltrētu informāciju, kas aptvertu absolūti visu telpu ap mani. Kā redzi, šī un citas manas ziņas nav pilnīgi jebkura informācija, tāpēc publikācija bija diezgan precīzi atfiltrēta informācija no šīs “jebkuras” informācijas.

   Acīmredzot priekš tevis fakts, ka ar kādu esi kopā strādājis, ir nopietns apstāklis, lai uzskatītu sevi par ļoti labu otras personas pazinēju. Taču eksistē dažas citas personas, kas uzskata, ka kopīga mācīšanās skolā vai universitātē arī ir ļāvusi tām kļūt par labu otras personas pazinēju. No mana viedokļa, publikācijas, kuras neesmu veicis es, neļauj man būt par viszini, taču es varu citēt šīs citas personas. Ieskaitot tevi.

   Ja sudzibas.lv publicētais nav taisnība, tad jā, piekrītu, tā ir izcili zemiska rīcība izplatīt par otru personu klajus melus, ko nenovēlētu nevienam citam. Taču, ja reiz tā ir publicēta un kāds to ir uzskatījis par vajadzīgu publicēt, tad uz to var dot norādes un iegūt atbildes – apvainojumi bija patiesi vai nē. Neviena persona nav perfekta un visiem ir trūkumi. Sūdzībā minētie apvainojumi bija diezgan nopietni, lai par to vienkārši runātu personalitāšu līmenī.

   Starp citu, vienkāršākais veids kā viest gaismu šajā informācijā, lai uzzinātu kas un kā, būtu sazināties ar šo “Elīnu” un uzzināt kādi pierādījumi viņai ir.

   Komentārs by Sandis — 2009-08-31 @ 11:39


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: