Viedumu Vietne ar Sandi

2009-07-17

Peldmatracis no VolksWagen

Filed under: Sadzīve — Sandis @ 8:29

Vakar ar kolēģiem no darba bija sarunāts pēc darba doties uz Saulkrastiem spēlēt volejbolu. Pulksten 15:30 visi skatījās ārā pa logu kā aumaļām gāž lietus un skatījās satelītkartēs, ka virs Saulkrastiem esot saulains. Pēc 16:00 lietus beidzās un biju paredzējis aizbraukt uz mājām no VEF caur slāvu apli, krasta ielu, lai paņemtu ne-darba drēbes, savāktu draudzeni no darba un kopīgi dotos uz Saulkrastiem. Šis itkā nevainīgais brauciens aizņēma aptuveni 2 ar pusi stundas.

Vispirms mana kļūda bija izvēlēties normālo apbraucamo maršrutu gar Dominu pa Braslas/Vestienas/Vietavas ielām līdz slāvu aplim. Dominas priekšā bija milzīga peļķe, pāris noslāpušas mašīnas un haotiska satiksme. No sākuma šaubījos un mēģināju apgriezties, bet tad liku robā un peldēju. Izturēja. Pat nenācās braukt pa ietvi kā dažam labam (tikai pa pretējo joslu gan).

Slāvu aplis arī bija lēns, bet tas vairāk tāpēc, ka darba dienas beigās bija sastrēgumi.

Krasta ielā nācās braukt gar to mazo ieliņu gar pašu Lido, jo arī tā pludoja.

Nogriežoties no Krasta ielas uz Lāčplēša ielu atkal bija pārsteigums – sastrēgums līdz pat Mercedes (Domenikss) mājas sākumam. Pastāvēju kādu brīdi, līdz sapratu, ka tikpat daudz mašīnas stāv uz salu tilta un vispār nekustas. Tā kā nogriežoties uz Lāčplēša ielu man nāktos dot priekšroku divām citām joslām, kas vispār nekustas, likās bezcerīgi tur stāvēt un tērēt laiku. Tiklīdz pa radio pateica, ka uz Lāčplēša/Gogoļa ielas krusta ir arī kautkādi plūdi/avārija – ierubīju atpakaļgaitu un aizripināju atpakaļ līdz tai ieliņai pirms Mercedess mājas. Pa to nokļuvu līdz Daugavpils ielai un pa Kalupes ielu iespraucos Lāčplēša ielas plūsmā. To, kas darījās uz Lāčplēša un Satekles ielas krustojuma var apskatīties video:

Braucu brīdī, kad peļķe vairs nebija TIK dziļa – auto atkal izturēja.

Paņēmu draudzeni un nolēmām iegriezties Alfā paņemt kautko ēdamu. Bladāc, Alfā strādā tikai RIMI un viss pārējais ir aizslēgts, arī zemjumta stāvvieta slēgta – esot bijis ugunsgrēks īssavienojuma dēļ (to man vismaz teica). Izbraucu ārā uz Brīvības ielu un atkal sūdi – kāda dāma iebraukusi autobusam sānos tieši tajā brīdī, kad tas griezās ārā no Šmerļa ielas. Turklāt sadursme notika tieši tajā precīzajā momentā, kad autobuss bija aizšķērsojis visas 4 joslas abos virzienos.

Izbraucot no Juglas – kāds aizmirsis ekskavatoru ielas vidū un nožogojis to ar sētu. Visas automašīnas stāv un mēģina satilpināties, pārkārtoties no divām joslām uz vienu joslu. Rinda stāv līdz Neste benzīntankam pie Sporta akadēmijas.

Vai Rīgā eksistē notekūdeņu novadīšanas sistēma? Kāpēc vēl arvien problēmātiskajās vietās, piemēram, uz Krasta ielas tā vēl aizvien nav sakārtota?

6 komentāri »

 1. Cikos ta beigu beigās ieradies Saulkrastos?

  Komentārs by OreMan — 2009-07-17 @ 11:13

 2. Paklau. Tu kkādā dezinformācijas burbulī dzīvo vai kā? 🙂 Juglā notiek maģistrālā ūdensvada rekonstrukcijas pēdējais posms, to, ka tur slēdz ciet joslas, zināju jau pirms 2 nedēļām. 🙂 Ar alfas degšanu tāpat. tas tak visur internetā bija rakstīts. .

  Komentārs by Zete — 2009-07-17 @ 11:30

 3. nu, jā, bet par ugunsgrēku Alfā tu atceries tikai tad, kad aizbrauc līdz Alfai 😀

  Komentārs by laura — 2009-07-17 @ 12:21

 4. ew shitas ir labs gadiijums man liekas shitais ir pirmais bet labs

  Komentārs by andrejs — 2009-07-17 @ 12:42

 5. Rīgā eksistē notekūdeņu novadīšanas sistēma. Par to atbild 2 uzņēmumi, cik man zināms (atkarīgs no vietas). Lielās problēmas rodas tādēļ, ka lielākā daļa trubu/sūkņustaciju ir no senseniem laikiem un nespēj ņemt pretī šito ūdeni.

  Komentārs by Agzas — 2009-07-30 @ 0:16


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: