Viedumu Vietne ar Sandi

2009-03-26

Beigt tieši sejā

Filed under: Cult.Pop., Izklaide, Sadzīve — Sandis @ 11:17

Facial spermLai gan saprātīgie cilvēki jau sen būs sapratuši, ka šķaidīties ar bīstamiem šķidrumiem vienam uz otra var sekmēt cilvēku skaita pieaugumu, drošven, ka nebūs tādas personas, kas vismaz domās nebūs pieļāvusi domu par neķītru izklaidi ar atvērtu nobeigumu. Vietējā baumu kanālā padzirdēju jaunu izklaidi par noderīgu šķidruma apzinātu uzklāšanu uz sejas. Biju dzirdējis par tādu lietu kā “facial” (tulkojumā “sejas” īsti nepārtulko nozīmi, tāpēc “uz sejas” drošvien skanēs latviski labāk), kas apzīmē spermas izšļākšanu uz sejas, bet nekad nebiju dzirdējis, ka šī procedūra iekļaujās veselīgā dzīvesveidā. No sākuma biju skeptisks, domājot “atkal kāds džeks kautko gudru pamuldējis, lai attaisnotu savas perversijas”, bet tad es sāku gūglēt…

Protams, ka lielākā informācijas daļa par šo seksuālo darbību nāk no pornoindustrijas. Taču vēsturē šo darbību atcerās jau sākot ar Kleopatru no Ēģiptes, kas ierīvēja spermu visā savā ķermenī, lai saglabātu jauneklīgo jaunavīgo izskatu(1) – un vēsture atceras Klepatru kā valdnieci, apveltītu ar neparastu skaistumu, kas spējusi iekarot daudzus varenus tā laika vīriešus. Arī ķīniešu sieviešu seju gludums tiek piedēvēts vēsturiskām tradīcijām spermas sejas maskai. Balto Tīģerieņu savienība sastāvēja no sievietēm, kas mēdza vākt vīriešu spermu, ko ierīvēt ādā un matos lai saglabātu jaunavīgo izskatu.(2) Šodien kāda Norveģijas kompānija pelna naudu pārdodot kosmētikas un šokolādes(!!!) industrijai tonnām zivju spermas.(4)

Sperma saturot tīru proteīnu, tā kā ir paredzēta, lai “nestu bērnus” – to ir teikusi Cosmopolitan kosmētikas eksperte. Kosmētiskie līdzekļi kā sejas maskas arī satur proteīnu, taču mazākās devās un piejauktu kopā ar citām ķīmikālijām, kas nav domātas, lai tieši ietekmētu ādas poras. Interesanti, ka es atradu divus blogerus, kuri ir izdarījuši eksperimentus paši izmēģinot šo sejas masku un salīdzinājuši efektus. Viena blogere ir uzrakstījusi atskaiti parsavu pieredzi, otrā blogā ir aprakstīts interesants eksperiments mēneša garumā, kur vīrietis ar sievieti smērē krēmu uz viena vaiga un spermu uz otra.

Iepriekšminētā blogere secina, ka sperma nekam neder uz sejas: nomazgājot seju viss efekts pazūdot, žūstot sperma sausina seju, nākas veselu dienu staigāt apkārt ar apsārtušu seju, jo sperma traki dedzinot sejas ādu!(2)

Eksperimentā iesaistītā sieviete nonāk pie līdzīga secinājuma – sperma sausina seju un pēc mēneša no viņas vaiga nāk nost liela kārta mirušas ādas. Turpretī eksperimentā iesaistītais vīrietis uzskata, ka viņš turpinās vismaz vienreiz mēnesī iesmērēt spermu sejā, lai gan viņa izvēlē sperma pret krēmu uzvarēja ar diezgan niecīgu pārsvaru. Viņš norāda, ka sperma radījusi cietas metāla maskas iespaidu, kas neļauj pilsētas putekļiem pievilkties sejai.(3)

Vēl es atradu, ka dažādos forumos zem jautājumiem ir sniegtas dažādas versijas par to, vai ir vērts to lietot vai nē. Tā kā es nezinu, kurš dzimums ir rakstījis kuru komentāru un cik patiesi tie ir, tad es pieturos pie versijas, ka tas viss var būt safabricēti mīti. Un tomēr – daži izvilkumi:
– kādai sievietei pēc otrā bērna piedzimšanas uz sejas parādījušās dziļas rievas. pēc spermas maskas to pamanāmība krietni samazinājusies.
– kāda sieviete regulāri atsūkā savam vīram, jo domā, ka spermas norīšana palīdz augt veselīgiem matiem.
– tas viss ir pretīgi, tāpēc nav taisnība.

Kādi man secinājumi pēc šīs informācijas apskata? Sākšu ar to, ka ne obligāti vajag lietot vīrieša spermu. Īpaši populāras laikam esot zivju un buļļu spermas, tāpēc “slaukt” nabaga veci ikdienas kosmētikas vajadzībām būtu nepieciešams tikai sevišķu krīžu apstākļos. Turklāt, vīrieša sperma veidojas no pārtikas komponentēm, ko jebkurš dzīvs organisms uzņem. Ir bauma, ka ananāsu sula padarot spermu saldāku, tad kāpēc lai citi pārtikas produkti nepadarītu to vēl savādāku? Turklāt, uzturs, kas sastāv no ātrās ēdināšanas produktiem un alkohola, šaubīgi varētu pretendēt kā veselīgs un tātad arī veselīgas spermas pamats.

Es arī nepieminēju, ka sperma var kalpot kā seksuāli transmisīvo slimību kā AIDS un Hepatīta pārnēsātājs.

Katram cilvēkam ir arī savas vajadzības pēc kosmētiskajiem produktiem. Ph līmeņi un kas tik tur vēl ne. Vai sperma var derēt visām vajadzībām?

Tad nu mans gala secinājums – spermas universālais derīgums kosmētiskiem nolūkiem ir apšaubāms. Tikpat labi Kleopatras spermas vannas ir skauģu izdomājums un visa šī bauma par spermas derīgumu balstās uz gadu gadiem izplatīta mīta. Spermas sastāvā ir sāļi un proteīns, kas saskan ar rūpniecisko sejas masku sastāvdaļām, taču par tās derīgumu kosmētiskiem līdzekļiem, manuprāt, katram ir jāpārliecinās pašam. Ja cilvēks ļoti gribēs būt ārēji kopts, domāju, ka viņš izmēģinās ne tikai spermu vai kādu citu baumu, lai mēģinātu panākt vēlamo rezultātu.

1 – http://en.wikipedia.org/wiki/Facial_(sex_act)
2 – http://jezebel.com/gossip/notag/is-rubbing-cum-all-over-your-face-the-secret-to-eternal-youth-307637.php
3 – http://www.viceland.com/int/v10n8/htdocs/cum.php
4 – http://www.aftenposten.no/english/local/article275951.ece
Bilde no Seedfeeder

4 komentāri »

 1. Jāsāk aizdomāties, vai uz Jūsu rēķina tiešām nevarētu ieekonomēt 😀

  Komentārs no otra Laura — 2009-03-26 @ 17:56

 2. ha hā…nabaga Salvis:) bet raksts patiešām interesants:)

  Komentārs no laura — 2009-03-27 @ 8:44

 3. Aizrādījums par Kleopatru. Pirmkārt, tur ir viena ļoti skarba kļūda – domāju, ka latviešu valodā Kleopatra drīzāk saglabātu jaunavīgu nevis jauneklīgu izskatu, ņemot vērā, ka viņa tomēr bija sieviete. Otrkārt, antropologi ir pierādījuši, ka Kleopatra īstenībā bija visai neglīta sieviete un savu panāca ar, hmm.., citām vērtībām ;)Kaut gan, varbūt viņa bija neparasti skaista tieši šo neglīto vaibstu un formu dēļ.

  Komentārs no puuche — 2009-03-27 @ 20:47

 4. Ja nemaldos, kādu laiku par visglītākajām tika atzītas arī tā saucamās Rubensa sievietes un iespējams, ka Tev taisnība tādā sakarā, ka maldīgi cenšos aplūkot Kleopatras glītumu no mūsdienu glītuma vērtību skalas. Vikipēdijā pie Kleopatras ieraksta bija arī kāds galvas atveidojums – īsti nezinu cik tas atzīstams par tuvu oriģinālam, bet neizskatījās ar īpašiem vaibstiem.

  Par jauneklīgo taisnība, izlaboju.

  Komentārs no Sandis — 2009-03-27 @ 23:30


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Veidojiet bezmaksas vietni vai emuāru vietnē WordPress.com.

%d bloggers like this: