Viedumu Vietne ar Sandi

2009-03-14

Futbola sezona atklāta

Filed under: Sports — Sandis @ 21:18

Šodien apmeklēju (tikko atgriezos) no vienas no pirmajām spēlēm starp Olimpu un Metalurgu Latvijas Futbola Virslīgā un jāsaka, ka ne-futboliskais iespaids ir ļoti ļoti slikts. Spēles notiek Olimpiskajā Sporta centrā Grostonas ielā (laikam 6b), kur absolūti trūkst vietas un par vienu biļeti plēš 3 latus. Skatītāju sektors otrajā stāvā ir sadalīts divās daļās – vienā pusē sēž pretinieku fani, pie kuriem nelaiž, bet otrā pusē ir “savējo” fani, preses loža un kautkāda vip zāle. Skatītājiem ir atvēlētas ~30 vietas (!!!!!!!!), kas ir pārbāztas. Samaksājis 6 latus (biju divatā) un ieraugot, ka nav pat kur apsēsties un, iespējams, sabojājot draudzenei pirmo iespaidu par futbola spēlēm dzīvajā vispār, jutos pamatīgi apkāsts. Rīt, 15. martā, pulkstens 14:00 OSC notiek pēdējā pirmās kārtas spēle starp Rīgas Daugavu un Ventspili. Ja kāds centīgs līdzjutējs grasās iet uz to spēli, ieteiktu ļoti ļoti rūpīgi pārdomāt, vai viņš ir gatavs maksāt 3 latus par stāvvietu. Kamēr spēles notiks OSC, es futbolu vairāk neiešu skatīties.

Pretēji dramatiski sliktajam skatītāju servisam, demonstrētā futbola kvalitāte bija augsta. Iespējams, tam par iemeslu bija Olimpa jaunais vecās gvardes pastiprinājums, kas deva būtisku ieguldījumu komandas spēlē (piemēram, Štolcera sarkanā kartīte 🙂 ). Jau spēles rezultāts 1:2 liecina, ka bija liela cīņa. Pirmos vārtus iesita Olimps, laikam cerēja uz izbrīnu paņemt un pierādīt, ka ar viņiem šosezon būs jārēķinās. Ar viņiem patiešām būs jārēķinās, bet, komandām, kas vājākas par Skonto, Ventspili un Metalurgu.

Apsveicu visus ar futbola sezonas sākšanos un novēlu, lai skatītāju serviss būtu krietni labāks par šodien pieredzēto. Ja nesāksim pieprasīt, tad neviens nedos un turpināsies sarunas par to, ka uz futbolu neviens nenāk.

Advertisements

2 komentāri »

  1. Gan jau kļūs siltāks, nokusīs sniegs un futbols tiks rādīts tur, kur tam ir vieta – svaigā gaisā, ārpus telpām.

    Komentārs by Zete — 2009-03-15 @ 10:16

  2. Ja jau cilvji sāk futbolu spēlēt, tad jau arī jāsāk mocis ārā vilkt 😀

    Komentārs by salviz — 2009-03-16 @ 9:55


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: