Viedumu Vietne ar Sandi

2009-03-11

Auto reklāma :)

Filed under: Sadzīve — Sandis @ 11:42

Pēdējā laikā esmu krietni aizņemts, tāpēc neatliek laika rakstīt blogu. Manas aktuālākās raizes šobrīd ir vffl sagatavošana (par ko būs atsevišķs raksts) un darba lietas, taču ir arī kāda maza nianse, kuru ir vērts uzrakstīt – sludinājums par auto.

Jā, masu informācijas līdzekļi saka, lai taupa (ko arī pats, protams, daru) un, ka auto tirdzniecība iet uz leju. Tieši tāpēc, manuprāt, lai sasniegtu mērķi, ir nepieciešams nodarboties ar sava piedāvājuma izplatīšanu. Mierinājums “ja nu kādam interesē” ir mazs, bet tas vismaz ir labāks, nekā vispār nekas. Un ir arī tēma rakstam. 🙂 Tad nu pie reklāmas.

Reklamēšu manas ģimenes pārdodamo automašīnu, ar kuru braucis ir mans tētis: 1999. gada sudrabots Opel Vectra ar 1,8 litru benzīna dzinēju. Sīkāka specifikācija: mehāniskā 5 ātrumu ātrumkārba, centrālā atslēga, stūres pastiprinātājs, elektriskie logu pacēlāji, elektriski regulējami un apsildāmi spoguļi, klimatkontrole ar info ekrānu, multistūre, abs, air-bag, stūres lifts, lietie diski, M+S riepas. Izskatās tieši šādi:
vectra

Bilde ir no Auto Ragana autoplača, kur automašīna šobrīd ir novietota un apskatāma. Ja dzīvē grib skatīties, būtu vēlams doties turp, jo auto ir beigusies apdrošināšana un nogādāšana tuvākai apskatei var rezultēties ar soda naudu man. Auto prasītā cena ir 2800Ls.

Padalīšos arī ar auto mīnusiem, kas, protams, ir katra lietota auto lielākie kaprači un klientu atbaidītāji. Diezgan sāpīgi, ja nopērc auto un izrādās, ka vēl jāiegulda pāris simti.
– Būtu jāsamaksā par apdrošināšanu, lai gan tas būtu jādara jebkurā gadījumā. Šoreiz būtu jāapdrošina uzreiz kā pērk, jo, manuprāt, automašīnai šobrīd OCTA ir beigusies.
– Nav papildus signalizācijas kā centrālā atslēga. Tētis braukājot pa Valmieru tā arī neuzskatīja par vajadzīgu ieguldīt papildus automašīnas drošībā. No vienas puses trūkums, no otras puses nākamais īpašnieks var izvēlēties ko vien sirds vēlas, ieskaitot nepirkt signalizāciju.
– Nav normāla audio. Ir iebūvētais rūpnīcas radio. Tam ir ieregulētas LR-1 un LR-2 programmas…

Kopumā nākamais īpašnieks var rēķināties ar izmaksām par apdrošināšanu un signalizāciju.

Par plusiem. Tā kā šī ir reklāma, tad jau vispār vajadzēja te publicēt tikai plusus un nekādus mīnusus – tā teikt, mašīnā kā puķīte, turēta glāžu skapī utt.
Riepas pavisam noteikti vienu gadu vēl izturēs (vasaru jau nu noteikti), amortizatori tika pagājušajā gadā mainīti. Auto virsbūve ir nerūsējoša un nav noskrāpēta, tāpēc vēl arvien labi izskatās. Krēsli bija pietiekami ērti šoferim un tā blakussēdētājam, aizmugurē sēdošajiem (it sevišķi 3 pieaugušajiem) gan bija vairāk ciešami nekā labi. Sajūgs arī kautkad nesen (nepateikšu kad) tika mainīts. Kopumā tētis ar Vektru ir nobraucis aptuveni 2-3 gadus pa Latviju un pirms tam Vektra bija laikam kāda vācieša rīcībā. Vislabākā fīča automašīnai ir kondicionieris – gan ziemā, gan vasarā šitas verķis ir nodrošinājis perfektu vēlamo temperatūru, iespējams tāpēc ar šo automašīnu bija tik forši braukt karstās vasaras dienās peldēties.

Advertisements

15 komentāri »

 1. Tev obligātā civiltiesiskā apdrošināšana varēja būt nopirkta uz kaut vai 12 mēnešiem, bet, mainoties īpašniekam, ir jādrošina pa jaunu tā vai tā.

  Komentārs by Zandis — 2009-03-11 @ 12:54

 2. Nu jā, pareizi, bija jāpērk tā vai tā. Šajā gadījumā tad vienkārši es pats nevaru braukāt apkārt, kamēr nav nopirkta jauna OCTA. Pirkt jaunu OCTU man negribas, jo savam auto arī drīz būs visi OCT-ASKO prieki jāizmaksā.

  Komentārs by Sandis — 2009-03-11 @ 13:04

 3. 1) Gribēju par OCTA teikt to pašu, ko jau vārda brālis (Tavs, ne mans) pateicis
  2) `Par plusu uzskatāms arī tas, ka tiek plānota tāda iespēja, ka, ja neatradīsies pircējs, automašīna tiks nodota brāļa vai māsas rīcībā` <– kādā ziņā nākamajam pircējam šis uzskatāms par plusu? 😀

  Komentārs by OreMan — 2009-03-11 @ 14:28

 4. Zandis != Sandis, tā ka diemžēl nav viņš mans vārdabrālis, varbūt tikai pēdējo piecu burtu brālis.

  Tādā ziņā, ka auto tiek novērtēts kā labs braucamais, ko dot arī citiem saviem radiniekiem braukt. No otras puses var jau izvērst jociņus “par sievasmāti” utt. 😀

  Komentārs by Sandis — 2009-03-11 @ 15:40

 5. Pa šādu cenu, šajos laikos, toč auto tiks taviem radiem 🙂

  Komentārs by salviz — 2009-03-11 @ 20:58

 6. bet autinjs ir smuks:)

  Komentārs by laura — 2009-03-11 @ 21:04

 7. +1 salvja komentam. vecaaku pa 2000. gadu opeli pa 3000 latiem buus gruuti paardot.

  Komentārs by Zete — 2009-03-12 @ 14:14

 8. Cenu neizdomāju es…

  Komentārs by Sandis — 2009-03-12 @ 14:20

 9. Bet uz normālu “tirgus vērtību” jau varēji norādīt 🙂
  Nobraukums arī nav norādīts – es šādiem pat nezvanītu, jo automātiski pieņemu, ka tas ir >200000 km

  Komentārs by MrSmith — 2009-03-12 @ 14:57

 10. Es nezinu kāda ir “normāla” tirgus vērtība – Zete, Salvis un MrSmith varētu padalīties kāda tā varētu būt šādai automašīnai šajos laikos.

  Nobraukums ir 158 000 km. Ir servisa grāmatiņa, kas parāda, ka nobraukums nav “uztīts”.

  Komentārs by Sandis — 2009-03-14 @ 12:35

 11. es teiktu, ka pa 1/3 mazāka apmēram…

  Komentārs by salviz — 2009-03-14 @ 14:22

 12. Ātra tirgus izpēte ss.lv ļauj piekrist salviz.
  Servisa grāmatiņa ir vērā ņemama tad, ja auto ir pirkts jauns Latvijā, cik esmu lasījis, servisa grāmatiņas ir visiem vajadzīgajiem ierakstiem top ātri un vienkārši pa nedaudz naudiņām.

  Komentārs by MrSmith — 2009-03-14 @ 20:49

 13. Es laikam neesu tik advancēts un nezinu, kur vilto servisa grāmatiņas :O

  Komentārs by Sandis — 2009-03-14 @ 21:02

 14. Es arī nezinu, kur, bet no lasītā esmu sapratis, ka tas notiek pietiekami bieži un vienkārši, lai servisa grāmatiņa kā nobraukuma rādītājs diezko ticams rādītājs nebūtu. Protams, nerunāju par visiem variantiem, bet gan tiem, kuru cena LV bija jūtami zemāka kā līdzīgvērtīga cena DE, nemaz nerunājot par transportu un tirgotāja peļņu.
  Šajā brīdī gan LV mazlietotais 1-2 gadi transports tiek eksportēts uz DE.

  Komentārs by MrSmith — 2009-03-14 @ 23:46

 15. […] tāpēc ievietoju blogā jaunu reklāmu. Iepriekšējā reklamētā automašīna – Opel Vectra – vēl aizvien pārdodas, tikai cena ir nolaista uz 2800 latiem (kad prasīju vai nevar nolaist vēl vairāk, man pateica, […]

  Pingback by Pārdodu Volvo S40 « Viedumu Vietne ar Sandi — 2009-05-25 @ 14:31


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: