Viedumu Vietne ar Sandi

2008-12-9

A Complete History of My Sexual Failures

Filed under: Filmas — Sandis @ 2:41

Pasen atpakaļ biju “sagādājis” kādu filmu, kas vienkārši bija nedzirdēta, bet tajā pašā laikā populāra. Arī nosaukums tāds interesants. Pēc tam es ātri pārskrēju pāri sižetam un kadri šķita baisi garlaicīgi. Negribējās skatīties, bet neizdzēsu ar domu vismaz vienreiz noskatīties. Šovakar pienāca tā reize – meklējot, ko paskatīties, atkal atradu šo gabalu. Ieslēdzu un nenožēloju. IMDB.

A Complete History of My Sexual Failuers

Pati filma ir dokumentālā (!!!) komēdija, kas stāsta par kāda brita Krisa Vaita attiecību pagātni. Tam džekam ir problēmu čupa, par ko vien liecina fakts, ka viņa mamma filmas laikā nāca satīrīt viņa dzīvokli, lai Kriss varētu atvest un izvālēt kādu meiteni. Filmas sižets ir tāds, ka Krisu tikko ir pametusi draudzene un viņš izdomā taisīt filmu par savu attiecību pagātni, intervējot savas bijušās draudzenes, kas visas viņu ir pametušas. Visemocionālākais brīdis filmā ir viņa bijušās draudzenes Vikijas apciemošana ar kuru viņš ir pat bijis saderinājies. Viskomiskākais brīdis filmā ir tad, kad Kriss izdomā palietot 7 viagras tabletes kopā ar pāris alus pudelēm. Tas izsauc viņam erekciju uz 8 stundām – nogribējušais un iereibušais Kriss sāk skriet pa ielu, prasīdams garāmejošajām meitenēm pārgulēt ar sevi. Vai vēl labāk – iepazīstas internetā ar bargo kundzi, aiziet pie viņas uz “cietoksni” un viņa viņam nozilina pautus.

Es pat nezinu, kā lai novērtē šādu filmu. Tā ir interesanta un reizē diletantiska, nenobriedusi un ar vāju sižeta līniju. Lielāko daļu materiālu ir filmējis pats Kriss uz ne tās labākās video kameras. Par interesantu es šajā filmā saskatu iespēju palūkoties uz vīrieti ar problēmām, salīdzināt viņa problēmas ar savām problēmām (un, starp citu, dažas līdzīgas arī bija – tikai neteikšu kuras, pats zinu, ka jālabo) un izdarīt secinājumus. Nav šaubu, ka pats Kriss ir ar dziļākām problēmām nekā viņa naivais izskats. Tā kā viņš dalās ar savu pieredzi, pārdzīvojumiem nevar redzēt citās filmās – šie ir reālā laikā notiekoši notikumi ar reāliem cilvēkiem un reālām, nepārspīlētām emocijām.

Kam es rekomendētu šādu filmu? Katrā ziņā visiem vīriešiem – ar vai bez problēmām 🙂 Šaubos vai sievietēm būs interesanti skatīties, kā Kriss iet pie ārsta un runā par injekcijām penī.

10 no 10 pīrādziņiem.

Advertisements

2 komentāri »

  1. Domā, ka onkoļiem tas būs baigi interesanti, par ko stāsti pirmspēdējās rindkopas pēdējā teikumā? 😀

    Komentārs by OreMan — 2008-12-9 @ 12:24

  2. Priekš tevis – nē.

    Komentārs by Sandis — 2008-12-9 @ 14:03


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: