Viedumu Vietne ar Sandi

2008-12-4

Dienvidu tilts

Filed under: Sadzīve — Sandis @ 2:45

Woohoo, šonakt pārbraucu pāri Dienvidu tiltam! No abām pusēm!

Likās, ka būs lielāks un iespaidīgāks. Otrā krastā (pārdaugavā) viņš dīvaini pāriet uz kautko šķietami neizbūvētu – itkā izbūvētu un tad izbeidzas pie mazām ieliņām. Uz Krasta ielas pārvadi jau nu ir grandiozi. Diemžēl arī grūti saprotami un vēlu pamanāmi. Uz paša tilta asfalts šķiet tāds dīvains – itkā svaigs asfalts nevar būt “tāds” pamīcīts varbūt pat sadrupis. Nez, izskatījās dīvaini (varbūt viekārši pa nakti rēgojās un ļoti gribēju pamanīt kādas problēmas). Bedru, protams, nebija.

Interesants kuriozs gadījās, kad mēģināju no Krasta Lido puses braucot pārbraukt pāri tiltam. Braucu, skatos, visur zīmes rāda uz Daugavpili, Pērnavu. Pēc loģikas braucu pa veco pagriezienu uz Slāvu tiltu un jā – tur rādas pagrieziens uz Bausku. Diemžēl tā norāde ir pāri sliedēm un es jau biju otrajā joslā skaitot no kreisās puses. Nācās pārbraukt balto nepārtraukto, lai tiktu uz tilta virsū. Tālāk jau viss easy – vālēju pāri tiltam un atpakaļ. Samisējās un atpakaļceļā pagriezu nost no tilta braucienā uz Daugavpili. Tā, ka būs jābrauc vēlreiz, lai pa to 3 līmeņu estakādi pabraukātos, kas ved uz centru. Toties redzēju, ka tas Bauskas pagrieziens no Salspils puses tiešām nedod mieru. Brauca kautkāda Honda ar sievieti pie stūres un šoreiz ieķēpājās braucot pa malējo kreiso joslu vēloties braukt uz centru. Viņai nācās pārbraukt balto nepārtraukto pretējā virzienā nekā man. 🙂 Tātad tur kautkas īsti nav tā kā vajag ar tām paskaidrojošajām ceļa zīmēm.

Advertisements

3 komentāri »

 1. Hz, es braucu, visu sapratu bez lielām problēmām. Kgan jancīgi ir, ka vienai un tai pašai norbauktuvei divas zīmju plāksnes – viena laicīgi, otra pirms pašas nobrauktuves uz katras norādes ir atšķirīgas. (tas par to nobrauktuvi uz centru). Vairāk jau spēlē tas, ka cilvēki neredz pusi zīmju – pieraduši pēc atmiņas vālēt, bet kad parādās nepazīstams objekts, tad ir lielie brībumi.

  Komentārs by Zete — 2008-12-4 @ 13:11

 2. Es gan tikai vienā virzienā abas reizes braucu, bet pa kruto 3 līmeņu tipu gan pabraukājos 🙂
  P.S. man jau gan patika asfalta gludums un līdzenums 😉

  Komentārs by salviz — 2008-12-5 @ 0:20

 3. Cik atceros, būvnieki minēja kaut ko par īpašu asfalta sastāvu – tjip kaut kāds graudaināks vai tamlīdzīgi. Neatceros gan, kāds bij pamatojums.

  Komentārs by karliks — 2008-12-6 @ 11:53


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: