Viedumu Vietne ar Sandi

2008-11-10

Avārija

Filed under: Sadzīve — Sandis @ 15:08

Vakar vakarā piedzīvoju autoavāriju 😦 Pats izraisīju un pats arī cietu, par laimi, minimālus zaudējumus no tiem kādi varēja būt.

Braucot līkumā izvēlējos braukšanai nepiemērotu ātrumu, kas, kopā ar sasalušām ūdens pilītēm uz asfalta izveidoja situāciju ar nevadāmu automašīnu ar bloķētiem riteņiem. Gandrīz vai frontāli iebraucu apmalē. Par laimi, “gandrīz”. Mašīna bija mazliet ieslīpi (vai arī es tomēr bik pagriezu – neatceros), tāpēc vienīgais cietējs bija tikai viens ritenis, kam nācās uzņemties visu trieciena spēku. Pārsitu riepu, atstāju pēdas uz lietā diska. ABS ņifigā neglāba.

Nu kewl. Tikko pirktas galīgi jaunas ziemas riepas, no viņām viena tagad kaput. Un labi, ka tur nebija nevienas citas automašīnas un gājēja. Visu atlikušo vakaru nobraucu nepārsniedzot 40km/h uz taisnēm.

6 komentāri »

 1. Es arii jau esmu slidinaajies. Iipashi uzmaniigi, kad brauc gar Olimpiju un iet araa liikumaa uz Daugavgriivas. 2x braucu vakaraa abas reizes sasliideeju pa 45 graadiem!

  Komentārs by theodoros — 2008-11-10 @ 15:59

 2. Njā, es arī reiz ziemā pēc tikko uzsniguša sniega nevarēju iegriezt līkumā un aizgāju taisni pretī apmalei. Par laimi krustojums bija paliels un paspēju apstāties pāresmit centimetrus pirms apmales. Citā reizē līkumā pakaļa izslīdēja. Bet arī – savaldīju auto, pārdesmit centimetrus pirms apmales labāk izvēloties sagriezties pilnīgi pretēji braukšanas virzienam, nevis ietriecoties apmalē 😉

  Bet man vismaz bija 3 labi attaisnojumi:
  1) ziema ar sniegu un apledojušiem ceļiem;
  2) ne pašas krutākās un jaunākās ziemas riepas;
  3) pakaļpiedziņa 😀

  Komentārs by OreMan — 2008-11-10 @ 19:25

 3. Viss ir vienkārši – ceļš kļūdas nepieļauj un tieši šķietami miermīlīgākajā momentā arī ir vislielākās briesmas. Pie stūres ir jādomā un nevis par to kas ir pašlaik, bet gan par to, kas būs pēc minūtēm divām trim.

  «Водитель будь бдителен!»

  Komentārs by 89er — 2008-11-11 @ 0:41

 4. Man a būs pirmā ziema. >:) Gan jau ka ari es drīz varēšu lielīties. 😀

  Komentārs by Zete — 2008-11-11 @ 14:57

 5. To Sandis: Un uz cik līkomos :D?
  To Zete: Zinot tavus pigorus uz sausa asfalta, nemaz nešaubos 😉

  Komentārs by salviz — 2008-11-11 @ 18:57

 6. Heh. Tikko jau te vienā blogā rakstīju garu komentāru par ABS. Atkārtoties negribās. Bet īsumā – ABS sux, ja tu brauc pa pilnīgu ledu vai kaut ko tam līdzīgu. 🙂 Jo viņš tirkšķ vājprātā jau pie knapas pedāļa piespiešanas un rezultātā tu vienkārši tāpat iepiļī apmalē/mašīnā/kokā. Pie maziem pilsētas ātrumiem labāk bez viņa, bremzēt ar ātrumiem, līkumus frēzēt ar roceni. Uz šosejas gan var noderēt, jo tur nejauši uzsitot pa bremzēm pārāk stipri, var smuki aizlidot kokos. 🙂

  Komentārs by Edijs — 2008-12-2 @ 19:18


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: