Viedumu Vietne ar Sandi

2008-10-7

Izaugušie bērni

Filed under: Filmas, Izklaide — Sandis @ 0:10

Vazājoties pa internetu uzkāpu virsū dažiem faktiem, kas mani pavilka pameklēt vēl citus faktus un begās nolēmu, ka varētu samaitāt bērnību arī Jums, pārējiem. Vispirms es atradu internetā izklaides lapas sadaļu “kur viņi ir tagad?”, kas aprakstīja dažādus vecus epizožu lomu aktierus, kuri ir pazuduši no ekrāna. Lielākoties tur bija visādi holivudas tipāži, kurus savu mūžu neesmu redzējis, bet bija ari divi gabali, kurus biju redzējis. Atceraties tādu filmu “Bezgalīgais stāsts”, kur viens nīkulis skolas pieliekamajā pa nakti lasa Lielo Grāmatu, bet cits tipāžs grāmatā cīnās pret tumsas spēkiem.

Atreiju (Atreyo) bija tas varonis, kas dzīvoja fantāzijas zemē. Viņu atveidoja Noa Hetvejs (Noah Hathaway), 13 gadīgs puišelis. Pirms Bezgalīgā stāsta Noa tēloja astoņdesmito gadu “Battlestar Galactica” filmā un seriālā.=, pēc stāsta viņš ir redzams Harija Potera lomā (lol :D) šausmu komēdijā Trollis, bet 1994. gadā ir viņa pēdējā līdzšinējā filma “Mirt, Gulēt”. IMDB saka, ka 2009. gadā iznāks filma Trollis (jau atkal), ar kuru Noa atgriezīsies filmās. Pēc izskata gan viņš izskatās superlabi, var redzēt, ka ir pastrādājis zālē.

Te nu mani pārņēma ziņkāre uzzināt, kur tad palika atlikušie divi varoņi – pats lasītājs un tā princese. Barets Olivers (Barret Oliver) bija tas ņerga ar grāmatu. Baretam Aktiera karjera lielākoties veda pa dažādiem teleseriāliem un filmai ar turpinājumu: Kokons kā arī “D.A.R.Y.L.”. 1989. gada Barets izdomāja mest mieru aktiera karjerai un pievērsās fotomākslai. Šobrīd viņš Losandželosā pasniedz fotomākslas kursus, kā arī, 2003. gadā piedalījās filmā “Cold Mountain” kā skatu fotogrāfs. Ir sarakstījis grāmatu “A History Of The Woodburytype” par fotogrāfēšanas tehniku 19.gs. Bildi atradu flikerā meklējot viņa vārdu. Viņa fanu forums arī ir šokēts par šāda izskata iespējamību, turklāt, viņam tagad esot arī dredi.

Princesi atveidoja aktrise Tamāra (Tami) Stronaha (Tami Stronach). Šī filma viņai ir bijusi vienīgā karjerā un viņa nedomā atgriezties filmās. Viņas vecāki bija kategoriski pret meitas aktrises karjeras turpināšanu, tāpēc Tami kļuva par deju horeogrāfi. Šobrīd viņai ir deju studija un viņa uzstājas dažādos prominentos dejošanas festivālos. Interesanti, ka viņas tēvs ir Berklijas universitātes profesors, kas bija arheologs Irākā kopā ar sievu, kur viņiem piedzima meita. Sanāk – Tami ir irākiete 😀

Advertisements

2 komentāri »

  1. Vai tad tautību nosaka pēc dzimšanas vietas? 😉

    Komentārs by OreMan — 2008-10-7 @ 11:02

  2. vairāk biju domājis piederību

    Komentārs by Sandis — 2008-10-7 @ 11:20


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: