Viedumu Vietne ar Sandi

2008-09-1

Katanas čempionāts 2008

Filed under: Nekategorizēts — Sandis @ 11:35

Ziedoju sestdienu, lai piedalītos šī gada Latvijas Katanas čempionātā, kur uzrādīju nesliktus rezultātus. Tiesa, pēdējo 16 finālistu starpā netiku un tas arī nebija mans mērķis. Paliku, laikam, trešajā sešpadsmitniekā no 98 vai 100 spēlētājiem. Tīri ciešami 🙂

Vislielākais dārzā metamais akmens visā pasākumā bija pašā sākumā, kad solītā 30 minūšu reģistrācija pārvērtās par stundu ilgu reģistrāciju un pamatīgu rindā stāvēšanu. Izrādās, spēlētāju saraksti bija sakārtoti velnsviņzinkādā kārtībā un, lai atrastu katru dalībnieku, reģistratoriem nācās braukt cauri sīkā fontā izdrukātiem sarakstiem. Pēc tam jau viss notika aptuveni gludi. Cilvēki tika salozēti pie galdiņiem, uzzināja savu vietu, devās pie galdiņiem un sāka spēlēt. Un tā četras spēles pēc kārtas. Galvenā balva ir apmaksāts ceļojums uz “Esseni” jeb kādu pilsētu Vācijā, kur notiek ikgadējā galda spēļu izstāde (milzīgi liela).

Kā tad man gāja. Pirmajā spēlē ieņēmu otro vietu ar septiņiem punktiem. Otrajā spēlē knapi pēdējā mirklī uzvarēju ar 10 punktiem. Trešajā spēlē man gāja švaki, bet tomēr savācu 8 punktus no 4 ciemiem, garākā ceļa un lielākā karapulka. Ceturtajā spēlē fantastiski neveicās, krita četrinieks un tikai 6 punkti. Lai iekļūtu pusfinālā, vajadzēja vismaz divas uzvaras.

Ļoti interesants ir tas moments, ka četri pilnīgi nepazīstami cilvēki apsēžoties pie galda un katrs divas trīs reizes izmetot kauliņus sāk uzrunāt viens otru ar Tu, bārstīt jociņus un zāģēt viens otram, ka nemetas.

Advertisements

2 komentāri »

  1. Nja, sevī gan man nācās ļoti vilties 😦

    Komentārs by TheVAL — 2008-09-1 @ 15:57

  2. Nu jau nu jau.. vilties sevī spēlē, kur tomēr daudz, kas atkarājas no holy randoma. 😉

    Komentārs by Zete — 2008-09-1 @ 17:18


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: