Viedumu Vietne ar Sandi

2008-08-19

Meklētie vārdi

Filed under: Izklaide — Sandis @ 11:39

Es šo informāciju apkopoju reti un bezdarbības iemeslā, bet šoreiz gadījās tādas pērles un vēlme uz tām atbildēt plašāk, ka nācās rakstīt šo ierakstu.

Google: “ka likt virietim klausit sievieti?”
Sandis: Vispirms sievietei, kas uzdod šo jautājumu, būtu sev jāatbild vai viņa patiešām vēlas, lai vīrietis viņu bez ierunām klausītu. Ja atbilde ir “vēlos”, tad jautātāja vēlas attiecībās būt dominējošā un vienkāršiem vārdiem sakot vēlas savu vīrieti kura uzvedības modelis tiek bieži apzīmēts ar vārdu “lupata”, kas viņai bez ierunām klausītu. Tātad, ja vīrietis blakus ir spēcīgs ar savu viedokli un neatbilst modelim “lupata”, tad ir notikusi viena no divām kļūmēm – nav atrasts pareizais modelis vai arī jautātāja kļūdās ar savu izvēli.

Ja atbilde ir “nevēlos”, tad ej atpakaļ uz virtuvi/pie bērniem un beidz uzdot muļķīgus jautājumus.

Ja atbilde ir “vēlos, lai viņš cienītu manu gribu tāpat kā es viņa”, tad šeit ir ļoti daudz iespējamu scenāriju un varbūtību. Šajā gadījumā atbilde varētu but tikpat sarežģīta kā atrast visuma jēgu. Sākšu ar to, ka abi esat vienlīdz unikāli indivīdi un, ja jūsu egocentri nesprāgst pāri viens otram (kas, drošvien izpaužās kaislīgos strīdos), tad jums abiem ir viedokļi, kurus aizstāvat. Šad tad dominē viens, šad tad dominē otrs vai arī lielāko daļu viens … varianti ir dažādi. Svarīgs ir jautājums kāpēc vīrietis neklausās (iespējams šajā vienā gadījumā). Iespējams, ka viņš uzskata klausāmo prasību par lielāko idiotismu kāds vien ir redzēts vai arī pilnīgi nepieņemamu viņa būtībai. Iespējams, vīrietim ir iemesli neklausīties vai arī nav, bet, ja jautātāja ir ar pieredzi, tad viņa zinātu, ka jebkurā gadījumā ir iespējams atrast aplinkus ceļus pie jautātāja. Gardas vakariņas/pusdienas, pikantas provokācijas, mīļi vārdi, sekss, pārsteigumi vīrieša izpratnē maina vīrieša omu un arī viņa uzklausīšanas toleranci.

Google: “scerbatiha meitene”
Sandis: Cik var lasīt no intervijām, Ščerbatiham neesot meitenes, ja vien pēdējā laikā nav kādu saticis. Mūsu svarcēlājs ir pakļauts nopietnam treniņu ritmam, tā ka viņam nav laika veltīt sevi attiecībām. Pēdējā intervijā ar viņa treneri Sporta Avīzē tika norādīts, ka tā kā Ščerbatihs tuvākajā laikā metīs mieru svarcelšanai tādā apmērā, lai visu laiku tiektos pēc medaļām, tad viņam pat ir ieteikts sākt veltīt laiku sev (un atrast draudzeni). Par to, ka svarcēlājs metīšot mieru – laikam viņa organismam pietiek ar sakrātajām slodzēm. Es gan neuzņemos atbildību, ja viņš vēl pāris gadus pacilā 😉

Google: “pirtis nūdistiem”
Sandis: Acīmredzot meklētājs/a interesējas par pirtīm, nevis nūdistiem pirtis + bildes. Šeit gan jāpiemetina, ka jautātājs/a laikam nesaprot, ka jebkura pirts var būt “pa pliko”. Noīrē un peries vesels un pliks. Nav tādas atsevišķas pirtis “nūdistiem”, jo pirtīs standartā iet pa pliko. Tas, ka iet apģērbušies ir kauna un pieklājības pēc pret nepazīstamiem cilvēkiem. Ja gribi, lai tavā pasākumā tiktu atbalsīta pirts “pa pliko”, tad esi inicators – izģērbies un rādi priekšzīmi kādam jānāk uz lāvas. Uz šādu soli atrodas sekotāji un arī rāda, ka ir “līmenī”. Pēc tam jau vari pavilkt uz zoba kautrīgos.

Google: “sieviešu ķermeņu tipi”
Sandis: Nemaz nezināju, ka tādi iedalās. Tievās, resnās? Garās, īsās? Ar lielu riepu, mazu riepu? Krāsotām skropstām, nekrāsotām? Brīvas uzvedības, neelastīgas?

Google: “govju dzimums”
Sandis: Gadsimta jautājums.

Google: “džekiem patīk gēla”
Sandis: Nagi? Man nepatīk, pat riebjas 😦 Vispār nezinu, kāpēc ir tāds izgudrojums “gēla nagi” – tie padara sievietes neglītākas un kroplīgākas. Arī sadzīvē tādi nagi nekur neder, tāpēc tādus var ērti nēsāt tikai neko nedarošas cacas. Bet tos džekus, kas saka, ka viņiem patīk “gēla nagi”, uzskatu par gay vai tīri pakaļā līdējiem.

Google: “urina dzeršana”
Sandis: Nav ne vainas, pats gan neesmu mēģinājis 🙂

Google: “apgriezieni labi”
Sandis: Pietupieni vēl labāki

Google: “nokāst makaronus”
Sandis: Nu ideāli meklējams temats. Procedūrai vajadzīgie priekšmeti: katliņš ar uzvārītiem makaroniem ūdenī un kāšamais sietiņš, ko var iegādāties, piemēram, Rimi. Ņemam sietiņu uzstutējam virs izlietnes, ņemam katliņu un lejam tā saturu cauri sietiņam izlietnē. Rezultātā ūdens iztek cauri sietiņam un sietiņā paliek makaroni. Nokāšana pabeigta.

Google: “kur dabut eksamenu rezultatus”
Sandis: Šis varētu būt labāks bizness par eksāmenu variantu pārdošanu pirms eksāmeniem.

Google: “kur var piemērīt frizūras”
Sandis: Parūku veikalā

Google: “deju botas”
Sandis: Uz Tallinas ielas tuvu pie krustojuma ar Barona ielu virzienā uz Brīvības ielu atrodas maziņš veikaliņš kuru iesaku visiem deju kurpju meklētājiem. Botas maksās aptuveni 40 latus, bet ir to vērts – ļoti ērti.

Google: “sarunas programma ar datoru”
Sandis: Saucas klaviatūras un peles draiveri

Advertisements

4 komentāri »

 1. man arī līdzīgs raksts top (galvā) 🙂

  Komentārs by dabbler — 2008-08-19 @ 12:25

 2. tas par tiem geela nagiem bija nezeeliigi…bet es pilniibaa piekriitu:)

  Komentārs by laura — 2008-08-19 @ 16:39

 3. Gēla nagi tiešām ir pretīgi!

  Komentārs by TheVAL — 2008-08-20 @ 0:52

 4. LOLed

  Komentārs by Zete — 2008-08-20 @ 13:21


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: