Viedumu Vietne ar Sandi

2008-07-25

Uzbāzīgā pensija

Filed under: Sadzīve — Sandis @ 14:34

"Nopelni naudu ar savu CV!
Vēlies nopelnīt 100 Ls?
Reģistrē vai atjauno savu CV
karjeras vortālā CV-Online http://www.cv.lv
un vinnē 100 Ls no Hansabankas!

Papildus noteikumus skati šeit:
http://www.cv.lv/hansabanka "

Šodien saņemu e-pastā spamu no cv.lv, ka viņiem kopā ar Hansabanku ir akcija – var vinnēt 100 latus, ja tu atjauno savu CV iekš cv.lv. Šis sauklis izrādījās klaji maldinošs, jo vēl ir būtisks “papildus” noteikums. Pēc CV atjaunošanas ir jāpiesakas 2. pensiju līmenim Hansabankā.

Tātad, man jāatdod visi savi vecumdienu iekrājumi Hansabankai, lai es vienu reizi dabūtu iespēju varbūt vinnēt 100 latus.

Man nav nekas pret Hansabankas pensiju programmu, lai arī esmu pieteicies SEB (sanāk, reklamēju) bankas pensiju programmā. Vienkārši fascinē, ka Hansabanka un Parex banka priekš manis asociējas ar drausmīgiem kampējiem, kas pa visu varu grib iegūt lielāko daļu no uzglabājamās pensiju naudas. Parex banka izceļās ar jauniešiem, kas uzbāžās sabiedriskās vietās, aicinot parunāt par pensiju plāniem. Hansabanka, savukārt, izceļas ar okšķerēšanu manos bankas datos un, kad esmu bankā kādās darīšanās, kasiere regulāri apvaicājas vai man negribās 2. pensijas līmeni pie viņiem.

Un tagad šitāda akcija. Tas šķiet lēti un atgādina makšķernieku – Hansabanka ir uzlikusi ēsmu uz āķa un ķer nākamos azartiskos pensionārus.

2 komentāri »

  1. Izskatās, ka uz šo brīdi SEB ir apsteidzis Parex (kur man ir 2. līmenis) pēc 12 mēnešu rezultātiem, lai gan vēsturiski Parex ir vislabākie rezultāti. Hansabanka savukārt ir vienīgā banka, kurai pēdējie 6 mēneši ir ar mīnusa zīmi un gada rezultāti ir stabili sliktāki par pārējiem… (skatoties uz aktīvajiem plāniem).

    Komentārs by MrSmith — 2008-07-25 @ 16:08

  2. Zaļie (SEB) ar oranžajiem (HB), man liekas, kaujas arī LU ēkā – vieni šiverē pa gaiteni, kamēr otri uzturas vairāk pie lielās aulas. Un arī makšķerē tāpat sev jaunus klientus.

    Komentārs by OreMan — 2008-07-31 @ 17:08


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: