Viedumu Vietne ar Sandi

2008-05-19

Mīļā lēdija

Filed under: Tech — Sandis @ 17:58

Es nezinu kapēc, bet vismaz manā blogā šad tad komentē persona, kas uzstājīgi atstāj norādi uz Sweet (kopā) Lady punkts lv (erotiskās sieviešu apakšveļas interneta veikals). Neizteikšos par lapu un produkciju, taču cilvēki, kas atrodas aiz šī veikala, sevi dēvē par “administrāciju” vai uzņēmumu SIA Simosis. Pēc Lursoft bezmaksas informācijas, Simosis atrodas Ogres rajonā, Birzgalē.

Manā blogā parādījās vairāki interesanti komentāri. Itkā saturīgs komentārs, redzams, ka cilvēks vismaz izlasījis vismaz vienu rindkopu vai ar acīm pārbraucis pāri. Pats par sevi tas nav nekas, taču tajā visu laiku ir tās norādes uz šo veikala adresi. Nekā citādi, kā par spamu vai mēstuļošanu to nevar nosaukt. It sevišķi, ja šādā stilā tiek atsūtīti vairāk kā desmit komentāru. Diemžēl neviens no šiem komentāriem nav aplūkojams, jo minēto interneta adresi esmu pielicis pie filtrējamajiem.

Cienījamais/cienījamā Aigipil et jahuu punkts kom no Birzgales! Ja turpināsiet publicēt komentārus mēstuļu stilā, tad viņi netiks publicēti. Es redzu, ka komentāri tiek rakstīti ar roku un tāpēc arī rakstu šo rakstu, lai brīdinātu, ka liela jēga no šīm pūlēm nebūs. Visādi citādi pateicos par komplimentiem un komentāriem.

1 komentārs »

  1. Njā pac priecājas pa vairāk komentiem kā mēs pārējie 😦

    Komentārs by salviz — 2008-05-19 @ 22:13


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: