Viedumu Vietne ar Sandi

2008-05-14

Par ko var runāt ar meiteni?

Filed under: Sadzīve — Sandis @ 15:27

Šī ir ļoti satraucoša, taču ļoti maz aprunāta tēma. Regulāri kāds meklē šo atbildi manā blogā, bet pagaidām tādas te nebija. Pats pameklēju internetā taču nekā sakarīga Latvijas un ārzemju resursos nebija. Lielākoties – esi pārliecināts, smaidi un nelūri uz pupiem pirms laika. Tiesa, taču… tas ir viss? Es gribu nolāpītu milzīgu padomu vācelīti kā novest “Čau” līdz “Labrīt!”. Nu jā, tā kā šādu rakstu nav, tad mēģināšu sākt. Redzēs, kā man sanāks – nepretendēšu par runāšanās viszinošo guru.

Ja jautājums ir – par ko var runāt, tad vispirms jāsāk vai tu neesi atsaldēts mērkaķis, kas ar minimālām pūlēm grib daudz sasniegt. Lai kautko runātu, vispirms kautkas ir jāiemācās. To var izdarīt bibliotēkā un internetā lasot “dzejoļus” un dažādus citus radošos darbus. Arī kriminālromāns ir lasāmviela, lai nevajadzētu lasīt Pilčeres dzejojumus. Ideāli būtu lasīt satīriskos stāstus, izklaidējošo lasāmvielu. Es neieteikšu neko konkrēti, aizej pats uz grāmatnīcu un paprasi tur pārdevējām. Viņas nezkāpēc zin ārprātīgi daudz par visiem tiem tūkstošiem grāmatu. Ja nu negribas cilpot un tērēt naudu, tad te ir links uz budžeta variantu: Klāva Elsberga dzeja.

Pirms saki “nafig man tas viss jādara”, daži apsvērumi, kāpēc tas ir jādara: lasīšana paplašinās tavu redzesloku, vārdu krājumu. Stāsti dos idejas, tās var mierīgi kopēt un līmēt iekšā sarunā ar meiteni. Atstāstīšana arī ir ideāla: “es te vakar mazliet aizķēros pie vienas grāmatas, baigi interesantā, stāsta par jaunēkli X un jaunavu Y, kuri nolēca no baznīcas jumta uz zāģu ripām”. Šis temats uzreiz paver vairākus nākamos tematus, par ko runāt – par baznīcu ar visu tam apkārt, par mīlestību un mīlestības nelaimīgām beigām, par zāģiem un to ripām, par pašnāvniekiem, par lekšanu, par jumtiem. Par to visu var runāt.

Vēl jābūt savai galvai. Tādai, kas domā līdzi ko saka, sadzird ko atbild un veido sarunu. Nevis iemet dzirdētas vai izlasītas frāzes pa vidu sarunai. Vārds oriģināls nozīmē to, ka tu nesāksi valdzināt meiteni ar visām jaunākajām anekdotēm un frāzēm, kas nesen kautkur publicētas. Visdrīzāk viņa jau tās būs lasījusi, jo meitenēm patīk lasīt kā meiteņu tā puišu žurnālus. Jābūt arī prātam, lai neizliktos par to kas tu neesi un nesāktu runāt par kautko tādu par ko tu galīgi nezini. Piemēram, es te minēju dzeju. Domāju, ka lielākā daļa nejutīsies spēcīga runāt par kāda autora visu dzīves veikumu. Tad kā var par to runāt? Ļoti vienkārši – nav jārunā par dzeju, bet kā tā liek justies. Ka ir kas aizķēries, ka dažas rindiņas nav patikušas vai radijušas nenoteiktas emocijas, ka radusies interese, ka galīgi nekas nav saprotams.

Tīri praktiski dialogs ar meiteni ar kuru runājies attiecību veidošanas nolūkos būtu jākonstruē tā, lai tu uzzinātu par viņu pēc iespējas vairāk. Tiem, kas grib tikai pārgulēt, ar šo rodas problēmas, jo reāli visa tā muldēšana nekam nav vajadzīga. Grūti ar šo mērķi ir tāpēc, ka ikviens cilvēks mānīsies, ja viņam uzdos tiešus jautājumus uz kuriem var atbildēt ļoti konkrēti. Tāpēc tiek veidota šī te saruna un tava misija ir izdomāt pēc iespējas vairāk scenārijus un jautājumus caur kuriem tu vari uzzināt kas un kā ir.

Te nu arī ir lielā atbilde “Par ko runāt” – ir jārunā par to, ko tu gribi uzzināt. Un, ja tu esi uzzinājis, tad veic pārbaudi, vai viņas atbilde ir tāda pati. Piemēram, ja viņa stāsta, ka ir klusa, bet vēlāk atklāj, ka ir milzīgs telefona rēķins, tad tu vari izdarīt secinājumus – vai nu viņa ir žmogs, kas negrib maksāt savus rēķinus un gaida donoru, vai arī viņa ir liela pļāpa. Un tā tālāk.

Sarunā tu nebūsi viens. Arī viņa mēģinās darīt tieši to pašu, ko es tikko aprakstīju – uzzināt vairāk par tevi. Ja tu stāstīsi, ka lasi dzeju un kautko apstāstīsi no tās, tad viņa noteikti gribēs zināt vai tu lasi arī citus darbus un autorus. Ja tu stāstīsi, ka esi baigais krutais, viņa sapratīs, ka tu esi lielīgs vai mīli zīmēties. Teikt, ka esi labākais nav peļami, tas norāda uz pašpārliecinātību. Viss atkarīgs vai pastāstīsi to ar stilu zemtekstā.

Vēl “labais tonis” sarunā varētu būt “nepabeigt domu precīzi”. Iespējams, ka kādai patiks, ja ieskaldīsi kā akmenī, piemēram, uz viņas jautājumu “Kas tev garšo?” tu atbildi “Man garšo saldējums”. Ok, tev garšo, bet kā ar sarunu? Labāk būtu “Man garšo dažādi ēdieni.” Viņa: “Piemēram?” Tu: “Piemēram, daži labi piena produkti ir veselīgi” Viņa:”Kuri tad?” Tu: “Viens no tiem ir saldējums”. Iznākums ir viens un tas pats – galu galā pateici, ka tev garšo saldējums, taču otrajā gadījumā jau sanāca garāka saruna – gadījumā ne tas, ko tu gribēji?

Rakstot šo, es iedomājos par vēl vienu faktoru. Pirmie vārdi. Tas ir tas drausmīgais mirklis, kad tu atnāc uz randiņu, pasakat viens otram čau un iestājas “ko-nu-lai-saka” neveiklais brīdis. Šāds brīdis atkārtojas vēl un vēl arī ja saruna sanāk. Brīžam meitene tev palīdz pārvarēt pirmo mulsumu, taču tu zini, ka viņa sagaida, lai tu parādītu “vīrieti” – uzņemtos līdera lomu un uzsāktu sabrukušu sarunu. Kāpēc lai to nedarītu, piemēram, ar komplimentiem? Skaistas acis, piestāvošs krekliņš, izskatīga frizūra – tu taču ar acīm redzi viņu, tad pasaki viņai, kas viņai visvairāk izceļās un varētu patikt. Atnākot uz randiņu katra meitene būs parūpējusies par kādu akcentu savā garderobē kā sevi izcelt. Ja tu šo sīkumu atradīsi un pateiksi viņai – nopelnīsi neredzamu plusiņu. Ja, gadījumā, viņa ir izcēlusi krūtis, tad labāk nekomplimentē to, bet vienkārši pasaki, ka viņa labi izskatās (un prātā piefiksē izzondēt, vai viņa ar tevi nākusi satikties romantiskiem vai fiziskiem nolūkiem).

Mulsuma brīži var tikt pārvarēti arī ar atgriešanos pie tēmas, no kuras novirzījāties kādu brīdi iepriekš. Tā ir, kad kāds sarunas pavediens pārvēršas citā, tad tas vēl citādākā, tad vēl citādākā līdz runājat jau pavisam par ko citu. Nu tad piefiksē prātā, kādi bija divi pēdējie pavedieni pirms esošā un atgriezies pie tiem, ja tev vēl ir ko teikt. Ja saruna ir tikai tikko sākusies, tad labāk runāt par sīkumiem “kā atbrauci”, “vai bija sastrēgumi”, “trolejbuss nekavējās” utt. Var norādīt uz apkārtejo vidi: “cik skaisti izskatas vērmaņdārzs”, “tur viens sīkais čurā krūmos, baigais rakaris”, “pie blakusgaldiņa jau atnesa, izskatās garšīgi”.

Ja tu uzdod sev jautājumu “par ko gan es varu runāt”, tad tu esi satraucies pirms randiņa. Tavs satraukums saistās ar vēlmi parādīt sevi savai potenciālajai meitenei, kura varētu kļūt par tavu draudzeni. Arī ja viņa nav nekāda potenciālā, tad tu vēlies izcelties viņas acīs kautvai tāpēc, lai pierādītu sev, ka esi krutais vecis. Taču nedrīkst aizmirst divas lietas par pašām meitenēm – arī viņas ir satraukušās par vēlmi parādīt sevi potenciālajam puisim un viņas diezgan atklāti izrāda, ja viņām kāds nepatīk. Ja saruna nesanāk, tad tev jāspēj kontrolēt situāciju un noteikt vai meitene dreb kā apšu lapa klusām siekalojoties no sajūsmas, vai viņa vēl joprojām tevi tausta, vai arī viņa mēģina vienkārši pieklājīgi pavadīt ar tevi laiku līdz beigām, jo pirmais iespaids viņai nav paticis. Tas nav skaidri aprakstāms, bet ja vērosi viņas kustības, sarunu, balss tembru, tad tu sapratīsi.

Uztver randiņu nevis kā nervus kutinošu satraucošu sevis pārbaudi, bet gan kā meitenes pārbaudi. Kāds ir tavs mērķis randiņā? “Uzvarēt” vai “iepazīties tuvāk”? Drošvien, ka iepazīties un tas sevī ietver arī notikumu secību, ka galarezultātā jūs viens otram nepatīkat. Tātad tā arī ir uzvaras situācija. Randiņš taču palīdz noskaidrot vai meitene, kuru tu neesi saticis, atbilst tavām iedomām. Varbūt viņai pašai ir kautkas tāds, ko tu uzskati par problemātisku un attiecībās nepārvaramu.

Visbeidzot, nav tādas konkrētas receptes par ko tieši ir ideāli runāt ar meitenēm. Jo viņām ir dažādas intereses, gluži tāpat kā tev. Gatavojies sarunai kā karam – pārdomā, ko tu teiksi, ko nē, ko vēlēsies uzzināt no viņas, par cik dažādām interesēm tu pats būtu spējīgs runāt (kas varētu atbilst viņas), kāda būs vide, kurā sarunāsieties. Jo tev būs plašāks vārdu krājums, jo tu varēsi interesantāk aprakstīt gan savas sajūtas, gan arī visādi citādi vienkāršas lietas. Vari arī visai vienkārši paprasīt kādus tv seriālus viņa skatās un, ja viņa skatās, sākt runāt par tiem, ko tu arī skaties (ja skaties). Vari runāt par tēmām, kas saistiti ar viņas darbu, viņa jutīsies pārliecināta un runās. Tikai neprasi komercnoslēpumus un “kā ātri iegūt naudu”.

Ir versija, ka meitenes grib runāt tikai pašas par sevi. Es nemāku spriest, ar tādiem egocentriem neesmu sastapies vai esmu veiksmīgi izvairījies. Tādā gadījumā tavs “sarunas” uzdevums, ja vēl arvien vēlēsies to turpināt, būs vienkārši uzdot viņai jautājumus vai pamāt “aha, jā, interesanti” utt.

38 komentāri »

 1. Par zāģiem un to ripām taču ir katra randiņa neizbēgamais temats! 😀

  Komentārs no Zete — 2008-05-14 @ 15:34

 2. Diezgan patiesi, interesants un vērtīgs raksts tiem, kas dodas uz kādu no pirmajiem randiņiem un ne tikai 😉

  Komentārs no digimons — 2008-05-14 @ 16:08

 3. Oh, baigais speciālists te atradies.

  Komentārs no Juris — 2008-05-14 @ 16:14

 4. Vai tu vari labāk?

  Komentārs no Sandis — 2008-05-14 @ 16:22

 5. daudzās lietās nepiekritīšu! patiesība ir diezgan svarīgi jau pašā sākumā novērtēt otru clivēku un +/- saprast kādas ir tā intereses. domāju ka mesties ar tekstu – es te vakardien lasīju vienā grāmatā ….. par grāmatu no daža laba indivīda puses tiksi uzskatīts par nūģi/lūzeru/grāmatu tārpu utt. Piekritu tam ka ka grāmatas vajadzētu lasīt aiz zināšanu paplašināšanas apsvēruma bet plātīties ar to gan nevajag 🙂

  Par pārgulešanu – muldēšana jebkurā gadījumā ir vajadzīga un daudz – teiciens ka sievietes mīl ar ausīm ir 100% patiess

  nepiekrītu ka TEV ir jācenšās uzzināt par meiteni pēc iespējas vairāk – tas ir svarīgi tikai tajos gadījumos ja vēlies lai “Čau” novestu pie altāra 🙂 – tev ir jāstāsta pēc iespējas vairāk par sevi – tie var nebūt reāli stāsti tu vari pat safantizēt kādus nereālus storijus itkā no savas dzīves – tas meitenē radīs sajūtu ka viņa tevi vairāk pazīst – tas savukārt noved pie drošuma sajūtas utt un ja Meitenei ir tāda drošuma sajūta vinja agrāk vai vēlāk tev izstāstīs visu ko gribi zināt 🙂 …. tikai nevajag neko stāstīt par savām iepriekšējām NEKAD – tas ir TABU ! 🙂

  visaa visumaa sarakstīji daudz un tajā pašā laikā neko neuzrakstīji 🙂

  Komentārs no onkuliņš — 2008-05-14 @ 16:23

 6. hehe, par to daudz un neko: ja cilvēks uzdod jautājumu “par ko var runāt ar meiteni”, tad ir skaidrs, ka vajag veikt galvenokārt iedrošināšanu. pāris vienkārši padomi derēs, ja persona ir antisociāla un stipri kautrīga.

  paldies par papildinājumiem 😉

  Komentārs no Sandis — 2008-05-14 @ 16:31

 7. Nu principā uzskatu, ka ir uzrakstīta galvenā lieta – pilnveido sevi (lasi, šajā gadījumā) lai būtu interesants pretējam dzimumam un tad noteikti atradīsies, par ko parunāt. onkuliņ, nevaig piekasīties detaļām, ‘es te lasīju vienā grāmatā..’ ir tikai piemērs. Tāpat kā sarunu var uzsākt ar ‘paskaties, kāds tai mājai ir jauks tornītis, labprāt noliktu sev tādu piemājas dārziņā’ vai ‘nākot šurp, es ieraudziju, kā viena tante ‘.

  Komentārs no Zete — 2008-05-14 @ 17:13

 8. Ehz, vecie labie laiki.. 😀

  Komentārs no TheVAL — 2008-05-14 @ 17:26

 9. onkuliņš – es drošivien neietu uz otro randiņu ar puisi, kurš visu laiku vārās tikai par sevi. Ok, jā, meitenes grib drošuma sajūtu un patiešām pēc tādas iegūšanas var izstāstīt gandrīz visu, ko gribi zināt, taču viņas grib arī, lai par viņām interesējas jau pirmajā randiņā.

  Komentārs no Agzas — 2008-05-14 @ 18:04

 10. Vispār domāju ka tāda ”zelta formula” par ko runāt nepastāv bet daži punkti bija diezgan patiesi… 😉 piem. par neveiklo klusumu…man liekas ka ļoti palīdz ja ir kopīgi paziņas (kas arī visbiežāk ir jo parasti iepazīstas caur draugiem tādējādi paplašinot draugu loku)….tas var parunāt par Janu bišk-kā viņai karjera veidojās utt. un tad pāriet pie jau minētā.. 🙂

  Komentārs no sicklittleblog — 2008-05-14 @ 18:06

 11. Man liekas, ka iepriekšējā komentāra pēdējā vārdā ir tieši divas garumzīmes par daudz..

  Komentārs no TheVAL — 2008-05-14 @ 18:50

 12. Vecā labā patiesība, ka Sandis raxta baigos blāķus, kurus slinkums lasīt…
  Un izlasot tā īsti neko neiegūsti jau kuro reizi 😛
  Nu tas vienkārši ir jāmāk 😀
  Domājams, ka autoram nav problēmas ar muldēšos tantu sabiegrībā, bet tiem kuriem ir problēmas, neko tāpat neiemācīji, bez jau vecām zināmām patiesībām 😉 😛
  Bija arī pāris incantas lietas par kurām pasmieties 😀
  Piemēram, par saldējumu.
  Ja jau tiek iegūta viena un tā pati informācija, tad es izvēlos to pirmo variantu, jo laix ir nauda un nav ko izsviest vējā 😛 😉
  utt 😀

  Komentārs no salviz — 2008-05-14 @ 23:29

 13. Nu re, tapē jau Salviz činkst, ka neprot sarunāties. Izrādās – neprot ari. Te cilvēks apcer domu par to, kā uzturēt sarunu un nevis ietaupīt laiku, bet tieši izvilkt to garāku, lai varētu ilgāk un ne pēdējo reizīti pabūt iepatikušās meitenes sabiedrībā.

  Komentārs no Zete — 2008-05-15 @ 9:46

 14. Nu man pēdējā laikā aiziet pārāk daudz laika visādās runāšanās ar meitenēm 😛
  Tā kā vilkt garumā nav aktuāli 😉

  Komentārs no salviz — 2008-05-15 @ 22:54

 15. Aaaa! 😀
  Man patīk pašai runāt, ar mani viegli iet uz randiņiem. 😀

  Komentārs no Zuze — 2008-05-21 @ 20:58

 16. Zuze, telefonu!

  Komentārs no Sandis — 2008-05-22 @ 15:36

 17. Paldiea par paliidziibu , izmegjinaashu kaadu dalju !

  Komentārs no Rollis — 2008-07-21 @ 13:13

 18. […] visderīgāko rakstu sēriju es varu nosaukt rakstus “Par ko var runāt ar meiteni?” un “Kā sākt runāt ar meitenēm?“, jo šī informācija tiem meklēta […]

  Atbalss paziņojums no 500tais ieraksts « Viedumu Vietne ar Sandi — 2008-08-27 @ 14:30

 19. Liels Paldies! Juus Mani Iedrosinaajaat! 😉

  Komentārs no Milnieks — 2008-09-9 @ 0:13

 20. Super raksts..

  Interesanti palasīt, bet vai tas noder? -> Nedomāju..

  Jābūt tādam kāds Tu esi, nevis tēlot.. labi ja novilksi mēnesi, ne vairāk!

  Uzaicini meiteni uz Kino, mēģini neuztraukties, izjautā meiteni un ļauj lai viņa Tev kko pajautā..bet galvenais NELIELIES.. Easy pīzi džapanīzi!

  P.s Ja aicini uz Kino.. Aicini uz romantisko filmu, vai komēdiju.. nevis šausmeni vai Bojeviku 😀

  ar cieņu Ivo.

  Komentārs no Pacans15 — 2008-09-27 @ 19:54

 21. paldies, par padomiem!

  Komentārs no esmu iemilejies — 2008-12-17 @ 17:32

 22. Ņja es pilnīgi piekrītu tam, ka nevajag vilkt garumā! Jā sākumā ir tas nolādētais satraukums, bet kad meitene sāk runāt, tas pāriet vismaz man tā bija. Un galvenais, lai viņa sāk kaut ko runāt, jo kā jau te teica, tas būtu galīgi garām ja puisis muldētu, bet meitene klusētu.
  Karo4e vajag vairāk satikties ar dažādām meitenēm un piedrāzt to stulbo kautrīgumu vienkārši ej un satiecies, runājot par naudu, to gan arī vajadzētu vismaz ģisjatku. Pirmais solis ir visgrūtākais (tas tākā es runāju par pirmo randiņu). Un jo vairāk tu esi saticis tās burvīgās būtnes, jo vairāk tev ir tā pieredze. Tak sper to soli un nebaidies!
  Āāāā un ko vēl piemirsu teikt nekādā gadījumā nesarksti, vot tad ir pilnīgā pakaļa. 😀

  Tās tākā būtu iedvesmojums!!! 😀

  Komentārs no nice — 2008-12-27 @ 14:17

 23. ar meitenem var parunat daudz dzadu un interesantu lietu par to es esmu parliecinata

  Komentārs no svetlana — 2009-08-28 @ 14:28

  • Vai vari minēt arī dažas konkrētas tēmas, kurās, piemēram, tu vēlētos parunāt ar kādu vīriešu dzimuma pārstāvi?

   Komentārs no Sandis — 2009-08-28 @ 14:58

 24. Heh, man te arī sanāca pasmieties, šo visu izlasīju +komments un sanāca , tā, ka viens teica lai meiteni neaicina uz kino(bojeviku, vai šausmeni) Man piem situācija bija galīgi savādāka. 😀 Viņa pati teica, ka viņa sen nav bijusi uz kīno un teica ka grib noskatīties ”destination 4” :D:D:D Es viņai jautāju, vai tas bija kā mājiens un viņa vnk atbildēja ”Bet vai Tu gribētu?? ” Un es teicu ka jaa, protams, kapēc gan nē! Un par tiem klusuma brīžiem, parasti, viens vai otrs cenšās darīt visu lai tāda nebūtu un, ja viņiem abiem ir pa biškam ko stāstīt tad abi arī to randiņu izvilks… 😉 Man arī patika tas par to saldējumu. :D:D:D Bet tomēr man interesē piemēram ka lai es izdomāju uz kurieni iet ar meiteni vnk parunāties, pastaigāties , pasmieties un lai nebūtu jāizmet baigā nauda. :D:D Tak krīze. 😀 Paldies. 🙂

  Komentārs no Janis — 2009-10-13 @ 21:33

  • Par “Destination 4”: katra meitene ir savādāka un ir baigi labi, ka uzzini vispirms, ka viņai patīk tāda tipa filmas. No otras puses, ja meitene randiņošanas sākumā ir pavēstījusi, ka viņa vēlas tieši to filmu… varbūt viņa vēlas, lai tu viņai sagādā tikai biļeti uz to filmu? Ok, nefantazēšu tālāk, nepārzinu visu situāciju.
   Par randiņiem un krīzi. No vienas puses kāda tam saistība? Naudas apjoms ir proporcionāls randiņu kvalitātei (apjomam, izklaidēm…?). Nevar noliegt, ka pilnībā tās lietas nav saistītas, tomēr, tas parāda, ka nauda ir arī trūkuma aizpildītājs tavai fantāzijai. Randiņš ir būšana diviem kopā. Nauda nopērk tikai apkārtni un atmosfēru, ko neesi spējīgs pats izveidot. Es pats nerekomendētu kinoteātri kā pirmo randiņu vietu, jo tur cilvēki nesēž viens otram pretī un ir grūti sarunāties. Filmas gan tur var skatīties, taču pāris latu tēriņš uz cilvēku nodrošina izklaidi, nevis iepazīšanos. Pēc filmas gan var parunāties par filmu.
   Minimālākā iepazīšanās programma, manuprāt, sastāv no sociālās interakcijas (runāšanas) ar blakuselementiem, kas to stimulē. Stimulatori var būt ēšana, dzeršana, kopīgs darbs. Es ieteiktu tādam nolūkam, piemēram, tējnīcas vērmaņdārzā un pie operas. Tēja un gulēšana uz spilveniem var radīt sarunu atmosfēru un, cik esmu novērojis, daudzi randiņi tur arī notiek. Var sasmērēt sviestmaizes un aizbraukt (ar vilcienu) pastaigāt pa dabu, piemēram, pie jūras, Ķemeru parku, Siguldu.

   Komentārs no Sandis — 2010-05-16 @ 12:44

 25. samērā izsmeļošs info.
  liels paldies. 🙂 😉

  Komentārs no Ingus — 2009-12-9 @ 22:58

 26. jāni varu mēģināt atbildēt uz tavu jautājumu, ar meiteni manuprāt nebūtu interesanti staigāt pa noplukušām pilsētu ielām, vai gar kādu no sagrautajiem namiem, bet meitenēm patīk ainaviskas vietas, piemēram gar kādu ezeru vai ko tādu, ne vienmēr ir jāiet kautkur plašākā sabiedr”ibā, ā un uz veikalu nu kādu no lielveikaliem ar meiteni ej tikai pēc viņas uzaicinājuma ja tai vajag kautko nopirkt savādāk tā būs tīra izgāšanās. pats ar draudzeni cenšos pastaigāties pa nelielām glīti izgaismotām ielām vai nu kā jau minēju gar kādiem labiem apskates objektiem vai kādu ezeriņu kur pīles peldās, tur nu nauda nav galīgi daudz jāizmet, janu sadomājat pabarot pīles tad tā ir cita lieta. 🙂
  ceru ka vismaz neliela daļa no šī tev noderēja.

  Komentārs no meistars — 2009-12-20 @ 21:52

 27. Vienkārši tu māki no pāris teikumiem uztaisīt neciklopēdiju…

  Komentārs no asd — 2010-05-16 @ 12:08

 28. njeko daudz jau neuzzināju bet tāpat paldies

  Komentārs no master — 2010-06-15 @ 19:33

 29. Paldies ļoti izmeļoša ifnormācija… humora izjūta jums protams super 😀

  Zinat kā vieglāk sākt un uzturēt sarunu jebkurā randiņā… – atnāc iedzēris 😀 es domaju būs par ko parunāt. 😀

  Komentārs no Reinis — 2010-07-6 @ 1:57

 30. Hmm rit pirmais randins 🙂

  PALDIES par padomu!

  Komentārs no Sandis — 2010-12-19 @ 0:09

 31. diezgan viduvējs raksts.

  Komentārs no abcd — 2011-04-8 @ 0:09

 32. Paldies Sandi;)

  Komentārs no mārcis — 2012-07-22 @ 21:38

 33. labs teksts,bij ko pamaaciities,paldies

  Komentārs no optimists — 2012-12-26 @ 22:57

 34. Kārtējā dzeja. Meitenes nesaprast, saprast ar gadiem 😀

  Komentārs no Ātrais — 2016-02-16 @ 18:58

  • Tā jau ir, bet ko darīt 🙂 Pielāgoties ? !

   Komentārs no Ātrie — 2016-02-18 @ 20:44


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Veidojiet bezmaksas vietni vai emuāru vietnē WordPress.com.

%d bloggers like this: