Viedumu Vietne ar Sandi

2008-05-12

Run Fatboy Run

Filed under: Filmas — Sandis @ 12:15

Jeb skrien, resnais puika, skrien!

Filma par skriešanu! Nu ne gluži, bet tēma tāda ļoti pateicīga sakarā ar gaidāmo Nordea maratonu, kurā 5 km distancē startēšu arī es. Galvenais varonis Deniss ir resns apsargs, kurš ir nesportisks, smēķē, dzīvē lūzeris un aizbēdzis no savām kāzām kāzu dienā, jo nespēja izturēt spriedzi. Viņa pamestajai līgavai ir viņa bērns, taču pēc 5 gadiem ir arī jauns draugs – ļoti bagāts amerikānis. Amerikānis gatavojas piedalīties Londonas maratonā (40+ km) un bildina pamesto līgavu. Denisam ir mests izaicinājums pārspēt amerikāni maratonā.

Ar ko šī filma ir īpaša? Tās režisors ir Deivids Švimmers jeb Ross no seriāla “Draugi”, šī filma ir viņa debija šādā lomā. Galvenais varonis ir Saimons Pegs jeb “Krutais Ments” (Hot Fuzz) un zombotājs no “Shaun of the Dead“. Viņš ir arī scenārija līdzautors. Pamesto līgavu atveido ļoti izskatīgā Tendija Ņūtone, kas varbūt ir atpazīstama no filmām “Pursuit of Happyness” un “Flirting”.

Reklāmklips:

Vispār filmā nav daudz humora, bet tieši to es biju gaidījis, tāpēc maza vilšanās. Itkā no vienas puses ir nopietnais un nenopietnais “angļu stils”, kā, piemēram, par kāršu parādiem un “dezinficēto” naglu. No otras puses indietis ar sitamo rīvi – kautkāda klišeja no Toma un Džerija multenēm? Arī tie divi vīriešu plikie dibeni un demonstratīvā “neredzamā” krāniņa gorīšana – mazliet šķita ārpus filmas galvenās sižeta līnijas un sarīkotas demonstrācijas tikai kautkādas plikumu kvotas sasniegšanai. Kopumā ņemot – kautkas jauns un svaigs jau tur bija, lai nenomestu šo filmu “sen redzēts” kategorijās.

Gribēju dot piecus pīrāgus no desmit, bet tā kā Rīgas maratons tuvojas, tad lai iet septiņi pīrāgi.

Atstāt komentāru »

Vēl nav komentāru.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: