Viedumu Vietne ar Sandi

2008-05-3

Hoķis nākamajām 3 spēlēm

Filed under: Sports — Sandis @ 10:54

Šorīt sākās Pasaules čempionāts hokejā priekš Latvijas izlases. Lai arī neesmu hokeja fans un vienīgais, ko hokeja sakarā esmu redzējis ir izlase tālrāža izstarotajos staros un dažādi raksti Sporta avīzē par Značoka un pārējo 12+8+3 faktiem lielos vilcienos. Pagājšgad pasaules čempionātu gandrīz neskatījos un aizpagājšgad, šķiet, arī tikai daļēji. Tomēr, cik ievēroju, šogad “mūsējie” pļokājas gandrīz tāpat kā abus iepriekšējos čempionātus.

Pirms spēlēm izvirzīju šitādas prognozes: Pret ASV izskatīsimies cienīgi, bet pakāsīsim; Pret Kanādu mums nav cerību tā vai tā; Pret Slovēniju mēs atkal izskatīsimies cienīgi un šis būs mačs, kurā būs nepieciešams gūt to izšķirīgo uzvaru, taču arī pakāsīsim. Pārāk spēcīga mums tā grupa un pārāk švaki esam mēs paši.

Lai neņem kāds pie sirds, taču Lipmana izvirzītais mērķis 10. vieta ir ļoti objektīvs mērķis. Cīnīsimies par izkrišanu un tad ar tām komandām jāpaliek vismaz otrajā vietā starp četriem atpalicējiem.

Par vakardienas spēli – nomocījos pirmo puslaiku. Divos naktī man ļoti labi nāk miegs tāpēc paskatoties pirmo piecu minūšu drebelīgo un nepārliecinošo spēles sākumu, tad desmit minūšu izdevības, kur uzbrucēji neatradās savās pozīcijās un tāpēc nerealizēja situācijas un pat aizsardzības pozicionēšanās dēļ ielaida vārtus. Visu cieņu Značokam, kautkas tomēr nerubija. Vai nu es nesapratu avantūristu taktiku un dažkārt patiešām bija kautkādas kombinācijas “divi cīnās pie apmales, piespēlē, trešais met vārtos” vai arī Latvijas ierastā “padod ripu apkārt pa zonu”, bet nu kautkā nav tā lielā naža uzbrukumā. Aizsardzība ar neradīja pārliecību. Masaļskis gan normāli glāba, bet nu… Pirmos vārtus ielaidām mazākumā, pēc tam esportā lasīju, ka arī trešos un ceturtos – disciplīna?

Advertisements

2 komentāri »

  1. Hoķis nākamajām 3 spēlēm…

    Šorīt sākās Pasaules čempionāts hokejā priekš Latvijas izlases. Lai arī neesmu hokeja fans un vienīgais, ko hokeja sakarā esmu redzējis ir izlase tālrāža izstarotajos staros un dažādi raksti Sporta avīzē par Značoka un pārējo 12+8+3 faktiem lielos vilc…

    Atsauces paziņojums by nekur.lv: jaunākie ieraksti — 2008-05-3 @ 12:00

  2. Jā, šoreiz noraidījumi iegāza. Lai cik dībaini nebūtu, es vēlajā stundā noskatījos visu spēli. Vārtu gūšanas momenti Latvijai gan bija ļoti daudz un vismaz daļu prasījās realizēt, taču amerikāņu vārtsargs arī spēlēja lieliski. Masaļskis vilka, bet spēlētāji mazākumā bija pārāk mazaktīvi. Priecē tas, ka Latvijai beidzot ir normālas kombinācijas, kuras tiek izspēlētas līdz metienam (šoreiz gan nebija vārti). Es ticu, ka Slovēniju Latvijas izlasei vajadzētu vinnēt, ja spēle būs tāda pati kā pret ASV. Jāatzīst, ka vairākumā gan Latvija izskatījās draņķīgi, vairākas reizes pat nesanāca normāli ieslidot zonā un tas jau ir ļoti slikti. Vairākas reizes ASV mazākumā pat izcīnīja ripu un parādījās bīstams moments pie Latvijas izlases vārtiem, taču Masaļskis glāba. Jāpiestrādā pie vairākuma izspēles (precīzāk – ieslidošanas zonā) un viss būs kārtībā.

    Komentārs by Ģirts — 2008-05-3 @ 13:44


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: