Viedumu Vietne ar Sandi

2008-04-30

Zemesvēzis

Filed under: Sadzīve — Sandis @ 9:53

Vakar sagadījās sastapt zemesvēzi. Uzmanību viņam pievērsa tūristu grupa, kas atstāja viņu skraidam uz ielas tūlītējai iznīcībai zem taksometru riteņiem. Bija skaidrs, ka zemsvēzi vada tīri revolucionāri plāni, tikai viņš nespēj pārvarēt ietves barjeru līdz MK ēkas priekšā esošajam zālājam, lai grautu struktūru no iekšpuses vai vismaz pamatiem. Neviens brīvprātīgais viņa plānu neatbalstīja, tāpēc uzņēmos viņu pārcelt no ietves uz zālāju. Tā nu viņš laimīgs arī ierakās zemē un grauž MK ēkas pamatus vēl šobaltdien (un apkaro kukaiņus, ja vien nav kļuvis par maltīti kādam kurmim).

Stāsts bez pušķojumiem: Nezkāpēc vakarnakt Elizabetes un Brīvības krustojumā pie MK ēkas uz ielas skraidīja zemesvēzis. Redzot acīmredzamo, ka viņam nav riteņu un atstarojošo elementu, paņēmu un ieliku MK ēkas priekšā esošajā zālājā. Vēlāk radās doma, ka vajadzēja jau nest uz Esplenādi, bet nu negribējās tik tālu iet. Zemesvēzim mana izvēle tāpat likās laba esam, jo viņš veikli nozuda zem zālāja.

Biologi un citi zvēri: kāpēc zemesvēži skraida pa ielām?

Advertisements

6 komentāri »

 1. Es arī 6dien redzēju laikam zemesvēzi, tikai tas bija pie mūsu peldvietas Mangaļsalā 😉

  Komentārs by TheVAL — 2008-04-30 @ 11:33

 2. Tagad zemesvēži siro uz nebēdu. Vakarā pie manām mājām redzējām vēl divus. Deru, ka MK dārznieks tagad Tevi par šo bruņiniecisko rīcību ienīst. 😀 Dārznieki šamos par postažu un elles izdzimumies sauc.

  Komentārs by Zete — 2008-04-30 @ 14:46

 3. Zemesvēzis…

  Vakar sagadījās sastapt zemesvēzi. Uzmanību viņam pievērsa tūristu grupa, kas atstāja viņu skraidam uz ielas tūlītējai iznīcībai zem taksometru riteņiem. Bija skaidrs, ka zemsvēzi vada tīri revolucionāri plāni, tikai viņš nespēj pārvarēt ietves barjeru…

  Atsauces paziņojums by nekur.lv: jaunākie ieraksti — 2008-04-30 @ 16:14

 4. vovo, pie tam riktīgs elles izdzimums. To pirmo un vienīgo ērmu, ko es pagājušogad izdzirdēju savā gurķudobē, mēs ar mammu nežēlīgi no turienes izcēlām un likvidējām.

  Komentārs by Agzas — 2008-05-1 @ 2:00

 5. un ja tāds vēl iekož, tad ir pavisam jautri (pēdiņās). Zinot cik drausmīgs ir viņa dzēliens (gandrīz kā skorpionam, tikai ne tik bīstami), es gan neriskētu ņemt šo rokās un nest kaut kur.

  Komentārs by darklight — 2008-05-2 @ 22:58

 6. Vienīgā bīstamība ar tādu- stingumkrampji. Citādi- vienkārši sāpīgi. Uzielas izlīdis drošvien tādēļ. ka ala pārplūdusi…

  Komentārs by matiss — 2008-11-27 @ 17:27


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: