Viedumu Vietne ar Sandi

2008-04-24

Ziepju operas secinājumi

Filed under: Izklaide — Sandis @ 2:23

Sacēlu brēku ūdensglāzē, pāris dienas notika cīniņš par manu visneglītāko apzīmējumu. Tā kā es esmu anonīms, nevienam nezināms cilvēks, kam tāpēc nav tiesību bilst nevienu vārdu, tad es runāšu ziepju operas terminos no trešās personas viedokļa. Kāda jēga – tāpat nav svarīgi raksta kautkāds Sandis vai Huans Karloss.

Pēc delfu cienīga komentāra un skricelējuma par trīs donu kūtrumu, dons H. Karloss attapās esam minēto trīs donu atbildes skricelējumos. Un uzzināja viņš ļoti daudz par sevi, ko iepriekš viņš par sevi nebija zinājis.

Vēstījumā no pirmā dona, saukšu viņu par Emilio Gonzalezs, H. Karloss ieguva sekojošas vērtīgas atziņas.

Pirmkārt, viņš ir bez jebkāda svara, jo ir anonīms. Un anonīmajiem nav tiesību neko teikt.

Otrkārt, donam esot bail, ka, nedod dievs, kāds atradīs viņu, bet ja donu nevarot atrast, tad donam nav tiesību neko skribelēt.

Treškārt, donam nav pieredzes un paša viedokļa. Neskatoties uz to, citiem dona viedoklis liekoties vienaldzīgs.

Ceturtkārt, šie citi doni māk skribelēt labāk nekā H. Karloss, tāpēc H. Karlosam esot mazvērtības kompleksi un H. Karloss mēģinot pārspēt viņus ar “uzbraukšanu”. H. Karloss tikai nesaprata, vai šeit tiek domāts, ka viņš uzbrauc par maz, vai ka citi doni uzbrauc kvalitatīvāk un H.Karlosa spēks nav samērojams ar citu donu veikumu.

Piektkārt, H. Karlosu neviens nerespektē.

Sestkārt, H.Karlosu lasa un priecājas par viņa skribelējumiem, dēvējot par kārtējo anonīmo gudrīti.

Septītkārt, H. Karloss ir piemērs sliktam skribelētājam.

Kāds tad šeit profils par H. Karlosu sanāca: viens no anonīmajiem gudrīšiem, kurš skribelē smaidu izraisošus rakstiņus un kuram ir bail sevi atklāt publiski, taču viņa viedoklis, kas neeksistē, nav ņemams vērā, jo vēlas uzbraucienos pārspēt citus skribelētājus. Paldies!

Otrais vēstījums atnāca no, teiksim, dona Serhio Ramosa:

Pirmkārt, donam nav jomas un viņš tajā nav spēcīgs.

Otrkārt, dons raksta ar izdomātu vārdu. Huans īstenībā ir segvārds.

Treškārt, tā kā donam nav jomas un viņš tajā nav spēcīgs, kā arī Huans ir izdomāts vārds, viņam nevar būt lasītāji. Vismaz pastāvīgi.

Ceturtkārt, dona anonimitātei par pamatu ir kāda mistiska sazvērestība pret cilvēci, kā arī vēlmei publicēt muļķības.

Piektkārt, anonimitāte vispār neeksistē internetā, tāpēc H. Karlosu atrast nav un nebija problēmu. Tāpēc nevajag piepūlēt citus donus ar liekām darbībam uzzinot šo informāciju.

Sestkārt, H. Karloss ir ņekijs, kurš mēdz sadomāt gudri spriedelēt par lietām, kurām nav bijis klāt.

Septītkārt, H. Karloss apvaino cilvēkus kurus nepazīst.

Astotkārt, H. Karloss nespēj pamatot savu viedokli.

Devītkārt, H. Karloss ir vienā līmenī ar populāro portālu nevēlamajiem komentētājiem, tā sauktajiem “dirsējiem”, “nievātājiem” un “nolicējiem”.

Desmitkārt, dons īīzīī esot noskaidrojis H. Karlosa patieso identitāti.

Vienpadsmitkārt, H. Karloss ir bezsakarīgs tipiņš.

Divpadsmitkārt, H. Karloss ir jaunietis. Jaunietis!

Trīspadsmitkārt, H. Karlosa bezsakarīgos un anonīmos vervelējumus nav vērts ņemt vērā divu iepriekšminēto argumentu dēļ. Lūk, īsteni pamatots arguments.

Četrpadsmitkārt, H. Karloss vēršot savu blogu ciet dēļ sabiedriskā kauna. H. Karlosam pašam konkrēti mute palika vaļā.

Piecpadsmitkārt, H. Karloss vēršot jaunu blogu vaļā kur būšot kristāltīrs.

Tātad, H. Karloss ir bezsakarīgs tipiņš-jaunietis, kurš pieņem nepareizu lēmumu atrasties anonīmajos, lai gan ir viegli atrodams, un kurš apvaino bez argumentēta viedokļa delfu/apollo komentētāja līmenī klāt neesot un personīgi nepazīstot un kurš taisās aizvērt un atvērt blogu sabiedriskā nosodījuma dēļ. Un vēl viņš ir ņekijs. Paldies!

Trešais iesaistītais dons pieņēma, H. Karlosa prāt, visjēdzīgāko lēmumu un anonīmas samazgas diezgan korekti un īsi nokomentēja, kā arī nekādu profilu zīmēt nemēģināja.

Kāds tad ir pēcvārds un secinājums par šo? Notika ķengāšanās. Viens provocēja, daļa provocēto izprovocējās, citi dziedāja līdz un vēroja šovu. Skribelētavu H. Karloss nevērs ciet, jo tā ir gļēvulības pazīme nevēloties uzņemties atbildību par sevis skribelētajām “anonīmajām” vārsmām.

Vislielākais izbrīns bija cilvēku liegšanās par blogu eliti. Galvenā ziņa, kas tika man raidīta – tādas nav, mēs atrodamies bērnudārzā/smilšukastē un es jau nu galīgi neesmu tas, kas varētu būt elite. Kāpēc bērnudārzā/smilšukastē nevar būt bērnudārza/smilšukastes elite? Vai vārds “elite” ir tik briesmīgs? Nomainam elite uz līderi vai populārākie – “populārākie blogi” skan pieņemamāk? Populārie blogi tad nav blogu elite?

Advertisements

3 komentāri »

 1. Ziepju operas secinājumi…

  Sacēlu brēku ūdensglāzē, pāris dienas notika cīniņš par manu visneglītāko apzīmējumu. Tā kā es esmu anonīms, nevienam nezināms cilvēks, kam tāpēc nav tiesību bilst nevienu vārdu, tad es runāšu ziepju operas terminos no trešās personas viedokļa. Kāda jē…

  Atsauces paziņojums by nekur.lv: jaunākie ieraksti — 2008-04-24 @ 3:50

 2. Man vispār ir prieks, ka “tjipa” Latvijas populāros blogus uzskata par kaut kādiem sūdiem. Un patiešām viņu viedokli nevajag klausīties. Ja raksti, tad raksti sev.

  Un gan jau radīsies Tev domu biedri.

  P.S.
  manā viedoklī arī neklausies, jo to pašreiz pārāk ietekmē čehu alus.

  Komentārs by ish — 2008-04-24 @ 4:13

 3. Man domāt, ka tu bikiņ pārspīlē. 🙂 Es kā skatītājs no malas pārbraucu pāri tiem jūsu skribelējumiem ar savstarpējām laipnību apmaiņām un īsti pat nepiefiksēju, kas un kā. Kaut kā vienalga. Un kāpēc lai tev nebūtu vienalga, ko par tevi raksta? Piedrāzt.

  Komentārs by Edijs — 2008-04-24 @ 13:21


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: