Viedumu Vietne ar Sandi

2008-02-17

Erots 2008

Filed under: Cult.Pop. — Sandis @ 5:08

ErotsIzdomājām aiziet uz izstādi – festivālu par vienu no dzīves grēcīgākajām no reliģijas viedokļa vai baudāmākajām no cita viedokļa izklaidēm. Sekss ir labs un ir labi aiziet apskatīties kautko jaunu pa šo tēmu. Neiepriecināja komentāri internetā, kas diezgan pesimistiski novērtēja baudāmo izklaižu kvalitāti. Viens nesen rakstīja, ka tur neesot nekādu plikumu un meitenes striptīzā atsedzot krūtis pēdējā mirklī tikai pienākuma dēļ. Otrs (vai otra) sūdzējās, ka tur nav izklaižu, kur vīrieši atsedzot da jebko, bet vīrieši varot mielot savas acis pie daudz atklātām krūtīm. Vēl trešais variants, ko dzirdēju, bija ņirgt par (pasaules klases slavenību) Muhtaru Safarovu, kuram esot 25 x 25 penis, kas laikam izskatoties pēc kvadrāta (lai gan patiesībā peņus mēra garums x apkārtmērs nevis platums)…

Tomēr es aizgāju un ieguvu dažnedažādus iespaidus. Pirmkārt, izpratne par erotiskumu katram ir tik ļoooooti atšķirīga. Vai nu no samaitātības pakāpes vai audzināšanas brīnumiem, kas vienam liekas pievilcīgs otram liekas prasts. Arī kuru katru lupatu nosaukt par erotisku ir grūti. Milzīgi objekti, kas attāli vai tuvu atgādina kādu dzimumorgānu, pārvērsti želejā nemaz neliekas tik seksīgi, cik garšīgi. Milzīgais ēdināšanas būdiņu skaits liecināja par sekspārtiju pavisam citā līmenī – sekss ir ēdiens un tu esi atnācis te apskatīt 200 gramu salātiņus pa 2ls gabalā. Nu reāli šī te ziņa bija veltīta manai zemapziņai – tiki iekšā “seksa zemē” un gribi apskatīt plikas meičas? Tad skaties, dzer un ēd vesels tā ka maz neliekas par trīskāršu samaksu. LU ēdnīca salīdzinājumā likās kā cenu paradīze atlaižu laikā.

Pasākumā nebiju ilgi – tikai ap divām stundām sestdien. Atvērtas bija abas zāles, tikai vienā bija visi izstāžu stendi un divas mazākās skatuves, bet otrā – garderobe, milzīgs ēdināšanas laukums un milzīga skatuve-mēle, kur uzstājās figviņzinkas (laikam jāsaprot, ka tas bija freak show – kautkāda alternatīvās modes skate). Visa darbība gan notika izstāžu stendos, kur bija tā sauktās “pasākuma naglas” – ķermeņa svētku priekšnesumi.

Pasākumā itkā viena no lielākajām problēmām bija pūļa pasivitāte. Vakara vadītājs Normunds Laizāns arī centās, taču… kautkā vislaik mani nepameta sajūta, ka ir kautkāds slogs. Piemēram, izsauc uz skatuves kādu dalībnieci un saka, ka dos dāvanu, ja viņa erotiski norunās “Contex ir numur viens prezervatīvi Latvijā”. Viņas norunātais līdzinājās “ātrāk augstāk tālāk” sporta saukļiem + veļas pulvera reklāmai. Afigeķ cik erotiski. Nu lab, cilvēks kautrējas, varbūt apjuka, bet nu arī pēc atgādināšanas nespēja kautvai dobjā stenošā balsī izpūst kaut burtu “o”. Mja. Tad vēl otrs moments – stāvam pūlī un tur sāk vazāties kautkāds galīgi nonarkojies vai apdzēries (!!!) jaunietis, kas ar visām kustībām rāda, ka viņu interesē tiešā nozīmē tās plikās meitenes uz skatuves, tikai viņš nespēj koordinēti izspraukties cauri pūlim, lai tiktu tuvāk pie viņām.

Atskaitot šo vienu jaunieti, nekādu dīvaino elementu publikā nebija. Ak jā, bija “saposušās latvietes”. Tur gan ir stāsts no citas puses, bet man tas iešāvās prātā, tāpēc padalos ar savu domu. Daudzas no dalībniecēm un daudzi no dalībniekiem bija paši saģērbušies atbilstoši miesas svētkiem. Viss ir forši, tikai man tas skats atgādināja uz La Rocca ejošo stilu. Bija dalībnieces ar gaumīgu erotiku izskatā, kādā, šķiet, neiet uz klubiem (piemēram, zivju tīkla krekliņš uz kailas miesas), bet pārsvarā – uzstājīgi īsi svārciņi un provocējoši dekoltē. Vīriešu stilā dominēja casual džemperīši un uzvalki vecāka gadagājuma (50+) apmeklētājiem.

Lielākoties gan es neredzēju apmeklētājus, jo manas acis skatījās pavisam kur citur. Piemēram, stendos. “Kupidons”, “Labi” un “Tev” bija atveduši līdz savu veikalu piedāvājumu, tā ka apmeklētāji varēja arī iepirkties (stāstīja, ka 25% mazāk nekā veikalā). Sortiments gan viņiem bija lielākoties vienāds, vienas un tās pašas “ķīniešu lodītes” un vibratorus dabūju atskatīties visos trijos plauktos. Contex skaitījās numur viens prezervatīvi, bet cenas gan bija uzskrūvētas pa diviem lāgiem. Visu to pašu var nopirkt arī rimčikā daudz lētāk. (maxipaka rimi – ~2,xx ls, izstādē ~4 ls) 😦 Interesantāki bija nerātno rotaļlietu, s&m un fetiša stendi – tur varēja pamielot aci uz samaitāto izdomu pakāpi. Fetiša stendā blakus nerātnam medmāsas un sarkangalvītes tērpam varēja nopirkt arī mācītāja sutanu ar visu krustu… ClubX stendā varēja dabūt masāžu un pamielot acis uz medmāsu baltajiem krūšturiem, kamēr meitenes varēja apskatīt muskuļotus iesauļotus džekus bez krekliņiem. Viņi gan tikai masējās savā starpā malkojot (reibinoties) ar kautko šampanieša glāzēs (ar ko arī necienāja 😦 ).

Labi un kautkas nenosaukts piedāvāja striptīzu turpat uz vietas. Tie neapzīmētie, šķiet, piedāvāja striptīzu arī priekš meitenēm, jo bez skaistām meitenēm bija arī pāris puiši “vaļīgās” drēbēs. Labi piedāvāja striptīzu tikai ar meitenēm, kuras varēja aplūkot turpat ārpusē sēžam uz dīvāniņa. Manā vērtējumā no kādām 4, ko es tur sazīmēju, tikai viena bija kaut cik smuka un tāpēc arī visu laiku aizņemta. Pārējās man negribētos satikt tumšās šķērsieliņās.

Par šoviem. Fetiša frīkšovs ir/bija samērā garām. Kautrīgas modeles maršē pa mēli un rāda kautko, kas attālināti atgādina kautko erotisku vai kautko māksliniecisku. Kas attiecas uz otru zāli – nu tur uzstājās nopietni profesionāļi. Redzētās striptīzmeitenes daudz neatpalika no aerobikas izlases, vismaz tā, kas laikam startēja “Oliver’s show” ietvaros. Muhtara Safarova show girls nezkāpēc bija tērpos ar Lietuvas karodziņiem, bet tas netraucēja viņām izģērbties pilnībā uz kāda publikas brīvprātīgā. Šeit gan nemanīju nekādu apstiprinājumu, ka “meitenes tikai krūšturi novelkot tikai beigās un arī tikai pienākuma vadītas”, varbūt tā dara tajos privātajos striptīzos.

Nu un tad vēl bija šovs, pēc kura sekoja gada labākais komentārs no kāda skatītāja “Varbūt labāk neapplaudēt? Labi, ka man tā mājās nedara…” Šovs bija uz sado mazo skatuves, kur uzstājās Syonera Von Styk (bargā kundze :p ) ar diviem saviem vergiem – vienu vīrieti un vienu sievieti. Nepaspējām uz izrādes daļu, kur tikai “dresēta” sieviete, bet paspējām uz daļu, kur tika “dresēts” vīrietis. Viņa viņam darīja daudzas lietas, bet kulminācija, protams, bija cigaretes nodzēšana uz viņa mēles kā arī pačurāšana un viņas urīna dzeršana. Dažiem vīriem skatītājos konkrēti palika mutes vaļā, bet no vienas mutes izlauzās arī interesants komentārs.

Visiem skeptiķiem – par to, ka Erots šogad ir bijis sekmīgs un tāds būs arī citus gadus liecināja lielie pūļi pie skatuvēm un simts metrus garā rinda ārpus durvīm spītējot salam pie Ķīpsalas izstāžu halles. Man gribējās, lai šie miesas svētki mani ar kautko pārsteidz, tikai nezinu, vai mācītāja tērpa ieraudzīšana seksstendā varēja būt tas pats labākais pārsteigums. Nākamgad nedrīkst pieļaut kļūdu paknapināties ar laika izmantošanu un palikt pasākumā tikai divas stundas, tā vietā padomāt par visu šovu redzēšanu.

4 komentāri »

 1. Skaidrs, tātad nākamgad jāiet!

  Komentārs by TheVAL — 2008-02-18 @ 12:05

 2. nu es gan tiku iekshaa mees ka gaajaam tad visiem garaam un ieksha, biju piektdienaa nu peec manaam domaam sviests

  Komentārs by andz — 2008-04-6 @ 23:04

 3. Tu neatceries, kas tas bija par weikaliņu erotā ar tiem prikoliņiem. nu tur arī bija tā cepure, ko wiena meitene izmisīgi cenšas atrast – http://lib.store.yahoo.net/lib/eparty/beerhelmetcustomer.jpg
  nu es biju 3šajā dienā, warbūt pirms tam nebija 🙂

  Komentārs by Ewii — 2008-08-27 @ 17:29

 4. tur bija vairāki prikolu veikali. želejas peņi vienā pat bija 🙂

  Komentārs by Sandis — 2008-08-27 @ 17:44


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: