Viedumu Vietne ar Sandi

2008-02-1

Tev būs jāmēslo!

Filed under: Sadzīve — Sandis @ 14:14

Kāds amerikānis no San Carlos pilsētas (pie San Fracisko) iesūdzēts tiesā ar dīvainu prasību – viņš neizmanto atkritumu kompānijas pakalpojumus. Pēc pilsētas municipālajiem likumiem, visām privātpersonām, komerciālām sabiedrībām un ražotnēm ir pienākums noslēgt līgumu ar atkritumu apsaimniekošanas kompāniju, lai tā vienreiz nedēļā savāktu viņu atkritumus. Taču 53 gadus vecais Edijs Hauss pirms gada nolēma atteikties no atkritumu apkalpošanas servisa, jo neuzskatīja to par vajadzīgu.

Pilsētas ierosinātajā prasībā Edijam pieprasa atjaunot līgumu ar atkritumu apsaimniekošanas kompāniju, kā arī segt visus tiesas izdevumus. Pats Edijs ir šokēts, jo viņš vienkārši neizjūt vajadzību pēc atkritumu servisa. “Manā mājā dzīvoju tikai es un mans suns – man nav atkritumu, ko izmest. Visu to, kas paliek pāri, es pārstrādāju.” Hauss regulāri ved visus papīrus, plastiku un metālus uz vietējo pārstrādes centru, kur saņem par to atlīdzību. Ēdiena atliekas apēd viņa suns un koka veida atkritumi tiek sasmalcināti ar smalcinātāju. Lielāku nevajadzīgus priekšmetus Edijs pārdod interneta izsolēs. “Es nesaprotu, kas tas par pilsētas likumu, kas man liek piepildīt atkritumu tvertni. Tā ir vistīrākā muļķība.” saka Edijs.

Edijs varbūt būtu arī dzīvojis, kā dzīvoja, bet piesaistīja varasiestāžu uzmanību ar sūdzībām no kaimiņiem, kas saka, ka Edijs dedzinot savus atkritumus. Pats Edijs nenoliedz, ka ugunsdzēsēji ir bijuši izsaukti, taču tie bijuši veltīgi izsaukumi, jo dedzināta tikusi malka.

Tāds nu interesants stāsts par vecu vīru, kas visus savus atkritumus savāc aiz sevis, nevis liek to darīt citiem. Baigi ideālais džeks vispār, ja pieņem, ka viņš patiešām nededzināja atkritumus.
Oriģinālraksts.

Advertisements

1 komentārs »

  1. Krutais džeks, jā!

    Komentārs by TheVAL — 2008-02-1 @ 14:52


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: