Viedumu Vietne ar Sandi

2008-01-21

Kā sākt runāt ar meitenēm

Filed under: Sadzīve — Sandis @ 19:53

Es atzīstu, ka man arī ir grūti brīžam runāt ar meitenēm, bet salīdzinoši man iet labāk par dažu labu, kas regulāri čīkst par grūtībām šajā sakarā. Jebkurā gadījumā, šodien uzgāju interesantu rakstu par to, kā jārunā ar meitenēm un nolēmu pārtulkot un pārpublicēt, piepušķojot ar saviem tekstiem. Varbūt kādam noder, varbūt kāds to izmantos, varbūt kāds spēs beidzot iepazīties. Lai satiktos ar meiteni, ar viņu ir jārunājas, vai ne? Varbūt tu māki čatot un sūtīt pikantus epastus, tēlojot superīgāko džeku kāds vien ir bijis, bet dzīvē tev ir grūtības pat sasveicināties.

Nespēju saprast kas tur ir tik grūts tajā sarunāšanās procesā. Tu dodies un runā. Protams, es nevaru pieiet klāt nepazīstamai meitenei (kas nav pērkamā) uz ielas un sarunāt seksu, bet nu cik daudzi tad kautko tādu var? Un tas nemaz nav arī vajadzīgs. Ja sarunājies ar meiteni tikai tāpēc, ka tu gribi seksu, tad, manuprāt, tu jau rīkojies nepareizi. Tādas sarunas vairāk koncentrējas uz to, ka maz klausies, daudz runā un daudz izrādi, ka tev gribas. Tādus pekstiņus sieviešu dzimums spēj atpazīt un noraidīt. Tā vietā pirmā lieta ir sarunāties sarunāšanās pēc – iepazīstoties ir daudz lielākas izredzes iegūt sev patīkamu un pastāvīgu draudzeni.

Bet, problēma ir tajā, ka sarunāšanās ar meitenēm ir gan grūta, baisa un nepārliecinoša, gan arī pilnīgi neobligāta un tāda, no kuras var arī izvairīties. Tāpēc ir tik vienkārši pēdējā mirklī nobīties un atkāpties. Ir tāda kā “barjera” kura ir jāaizstumj, lai beidzot sāktu runāties.

Kā gan to pārvarēt?

Vispirms ir jāpieņem, ka tev ir bail – pretējā gadījumā tu ar viņām jau sen būtu runājies. Tev ir bail no tā, kā tas viss sanāks, kādas sekas nesīs utt. Un šīs bailes nevar izārstēt un viņas tā vienā mirklī nepazudīs. Arī dzērieni drosmes palielināšanai nelīdzēs, jo nejau vienmēr runāsies ar viņu pālī. Ko tad atliek darīt? Atliek pieņemt šīs bailes un samierināties. Vienkārši jāatbrīvojas un jāpasaka sev: jā, es nejūtos pārliecināts, kad runāju ar meitenēm. Pieņemot šādu apstākli, tu palēnām atstumsi savas šaubas un nervozitāti kautkur tālu aizmugurē, lai par tiem vairāk nedomātu. Tavas bailes nekur nav pazudušas, bet šādi vingrinājumi ar katru piegājienu norūda saprātu pēc iespējas ātrāk atbrīvoties no drebulīgajām domām.

Tavi nervi pavisam droši nenorūdīsies vienas nakts laikā. Arī paskatīšanās uz katru no situācijām no cita redzespunkta nekādīgi nepalīdzēs kautko atrisināt. Nedrošība ir iracionāla un tāpēc tā ir jāatrisina atbilstoši. Un te nu ir grūtākais uzdevums: tev ir jāpiespiež sevi fiziski pietuvoties un parunāties noteiktu skaitu reižu ar noteiktu skaitu pretējā dzimuma pārstāvēm, līdz tu saproti, ka esi pieradis pie tā. Tu varbūt savā prātā zini, ka atteikums pats par sevi nekas nav, bet no otras puses tu negribi zaudēt un piedzīvot vilšanos. Tāpēc tev ir jāpiedzīvo šādi brīži, lai tu saprastu, ka tev pēc tiem nekas nekaiš.

Viens no plāniem, kā to realizēt, ir pateikt sev, ka turpmāk katru dienu tev jāsarunājas ar meitenēm. Tas izklausās diezgan brīvi un nekonkrēti, tāpēc izklāstīšu sistemātiskāku plānu. Vispirms vajadzīga motivācijas sistēma. Izvēlies pāris aktivitātes, ko tu dari katru dienu diezgan bieži un uzstādi sev ultimātu – kamēr es nebūšu parunājies ar meiteni, tikmēr es nevarēšu darīt, piemēram, spēlēt datorspēli, skatīties tv, sērfot pa internetu, masturbēt 😛

Neviens jau nekontrolēs vai tu to pildi vai nē, tas jau viss priekš tevis. Toties, ja tev izdosies uztrāpīt uz pareizajiem motivācijas objektiem, būs baigais prieks, kad būs pabeigta saruna ar meiteni un varēsi pelnīti doties darīt savas ģēlas. Iesākumam tas būs labi.

Otrā puse visam plānam ir – kādas meitenes satikt un kur ar viņām runāties. Tāpat ir zināms, ka tu nevari tā vienkārši pieiet klāt pie svešas meitenes uz ielas un kautko jautri notrallināt. Tāpēc jāsāk ar mazumiņu pamazām palielinot grūtības pakāpi. Rezultātiem jābūt pamanāmiem jau divās nedēļās, lai gan ir ieteicams trenēt sevi mēneša garumā.

Kādi tad varētu būt iespējamie scenāriji (leveļi 😀 ), sarindojot no nekaitīgākā līdz visbriesmīgākajam:

 • Pajautāt vecai kundzītei cik ir pulkstenis vai ceļa virzienu
 • Pajautāt pusmūža sievietei cik ir pulkstenis vai ceļa virzienu
 • Izvērst mazu sarunu ar kādu vecu sievieti
 • Pajautāt meitenei, kas ir vecāka par tevi, cik ir pulkstenis vai ceļa virzienu
 • Pajautāt ne-smukai ne-nesmukai meitenei cik ir pulkstenis vai ceļa virzienu
 • Pajautāt samērā glītai meitenei cik ir pulkstenis vai ceļa virzienu
 • Pajautāt izskatīgai meitenei cik ir pulkstenis vai ceļa virzienu
 • Ieiet veikalā un mazliet parunāties ar normāli izskatīgu pārdevēju
 • Ieiet veikalā un mazliet parunāties ar glītu pārdevēju
 • Bārā pajautāt kādam vīriešu kārtas apmeklētājam kādu jautājumu (Bāros jāsāk ar sarunāšanos ar vīriešiem)
 • Bārā izvērst sarunu ar vīriešu kārtas pārstāvi
 • Pieiet bārā un pajautāt ne-smukai ne-nesmukai meitenei kādu veiklo jautājumu, kas atļautu turpināt sarunu vai tūlīt iet prom (piemēram, “kas ir tas, ko tu dzer?”)
 • Pieiet bārā un pajautāt samērā glītai meitenei kādu veiklo jautājumu
 • Pieiet bārā un pajautāt izskatīgai meitenei kādu veiklo jautājumu
 • Izteikt kādu draudzīgu komentāru ne-glītai ne-neglītai meitenei, pēc atbildes vari iet prom, ja gribi
 • Izteikt kādu draudzīgu komentāru glītai meitenei, pēc atbildes vari iet prom, ja gribi
 • Izteikt kādu draudzīgu komentāru izskatīgai meitenei, pēc atbildes vari iet prom, ja gribi
 • Uzsākt un uzturēt sarunu ar kādu neitrālu meiteni
 • Uzsākt un uzturēt sarunu ar kādu glītu meiteni
 • Uzsākt un uzturēt sarunu ar kādu ļoti izskatīgu meiteni

Scenāriji sākas ar to, ka tev ir iemesls sarunāties ar kādu par kādu konkrētu lietu ar cilvēkiem, kuri tev vēlas palīdzēt. Taču, līmeņiem augot, viss paliek daudz sarežģītāk, kad tev ir vienkārši jāpieiet un jāparunājas ar kādu tāpat vien.

Daži papildpadomi realizējot šādu plānu:

 • Nav aizliegts reizēm nobīties un atkāpties, nedz arī pārmest sev kautko.
 • Nav jāuztraucas par “visu pārējo” ti ieskaitot ko tu darīsi ar meiteni pēc sarunas. Šobrīd tu trenējies un sarunāties nav nekas slikts. Protams, ja tev sanāk sarunāties un saruna līdz kautkam noved – forši, tev būs lielāka pārliecība.
 • Nav jāuztraucas par atteikumiem. Vienkārši pieņem domu, ka varbūt tā, ar ko tu mēģināji sarunāties, nemaz pati nav tik laba un ka ar nākamo tev veiksies labāk.
 • Ja tu ieiesi bārā ar mērķi parunāties ar dažām meitenēm, tu visdrīzāk būsi nobijies. Mierīgi vari pusstundu nomierināt nervus un novērtēt situāciju. Neviens nekur neskrien.
 • Ja tu ej uz bāru, vieglāk ir iet kopā ar draugu. Tas palīdz un nomierina.
 • Ja esi pieradis iedzert drosmei, tad ņem vērā, ka tas neko tev nedos, jo līdzko pagaisīs dzēriens, pagaisīs arī drosme. Katrā bārā var redzēt piemērus, kur džeki dzer “vēl vienu drosmei”, lai beidzot būtu kondīcijā, kurā varētu sākt runāties ar meitenēm, taču viņi bieži šādu brīdi tā arī nepiedzīvo. Tā ka nepadodies kārdinājumam.
 • Mierīgi vari samazināt kritērijus “kas ko nozīmē”. Definē “parunāties ar glītu meiteni” tā kā tu to vari izpildīt.
 • Sarunas tajā pašā dienā ar citiem cilvēkiem papildinās tavu informācijas bāzi, kas ļaus labāk runāties ar meitenēm.
 • Ja tu nezini par ko runāt, tad izdomā kaut vai melus. Tas ir izaicinājums, vai zini 🙂
 • Ja tev uzmācas sajūta, ka sarunāšanās ar svešiem cilvēkiem ir uzmācība vai neatbilstoša uzvedība, izmet tās domas no galvas. Cilvēki ikdienā sarunājas gan bāros, gan uz ielas, kā arī jebkura maza saruna arī starp galīgi svešiem cilvēkiem var izvērsties garākā sarunā.
 • Ja tu neesi apguvis sociālā kontakta pamatus, kā piemēram, spēju pasniegt sevi reprezentabli kautvai ar to, ka esi kopts un pieklājīgi ģērbies, tad pirms realizē šādus plānus, vispirms labāk nokārto vai apgūsti šīs lietas. Sarunai ar sievieti jāatbilst noteiktiem kritērijiem un bez šādu kritēriju piepildīšanas būs grūti realizēt pārējo plānu.

Tas tad nu arī viss priekš Nīkuļu skolas 😀 Oriģinālraksts šeit.

22 komentāri »

 1. Pulksteni un ceļu pajautāt varu da jebkuram 😀
  Bet tālāk gan netiktu “leveļos”…

  Komentārs no Salviz — 2008-01-21 @ 20:11

 2. A tu pamēģini 🙂

  Komentārs no Sandis — 2008-01-21 @ 20:14

 3. jo nejau vienmēr runāsies ar viņu pālī.

  Fak.

  Komentārs no Archijs — 2008-01-21 @ 20:25

 4. Pirms gadiem 2 par mani varētu teikt, ka varu tikt tikai līdz tam levelim par pulksteni un ceļu, bet tagad es sapratu, ka arī pēdējais levelis ir pievārēts un nu es jūtos vēl pārliecinošāks par sevi 😀 🙂

  Komentārs no ghirts — 2008-01-21 @ 20:53

 5. pārliecinātāks nevis pārliecinošāks

  Komentārs no ghirts — 2008-01-21 @ 20:57

 6. Interesants raksts. Un kad varēs izlasīt tos `sociālā kontakta pamatus`? 😀

  Komentārs no TheVAL — 2008-01-21 @ 23:26

 7. Starp citu, nezinu, vai tie līmeņi tik tiešām sakārtoti augošā secībā.. Ar vecu tantu, domājams, man būtu grūtāk ko jēdzīgu parunāt, kā ar mana vecuma tantu..

  Komentārs no TheVAL — 2008-01-21 @ 23:27

 8. sociālā kontakta pamati – runāt skaidri, saprotami, izskatīties pieklājīgi, uzvesties atbilstoši pieņemtajām normām.

  ar vecu sievieti ir gan vieglāk sarunāties. lielākoties tādas ir ļoti pieredzējušas un viņām patīk daudz runāties, savukārt meitenes ir kautrīgas un piesardzīgas. ja tu daudz trenējies sarunās ar vecām sievietēm, tad galu galā varēsi runāt ar jaunām meitenēm – tēmas gan būs galīgi citas, bet fiška visam apakšā tā pati.

  Komentārs no Sandis — 2008-01-21 @ 23:32

 9. Njā bet vispār jau nav problēma pieiet klāt un uzsākt sarunu…
  Problēma jau ir tajā, ka es, piem., nezinu ko teikt un par ko runāt…

  Komentārs no Salviz — 2008-01-21 @ 23:49

 10. Vot vot. man ari kaukā ar meitenēm nava pa ko runāt 😮

  Komentārs no Zete — 2008-01-22 @ 19:11

 11. Izdrukā un nēsā līdzi 🙂 un kad runājies ar meitenēm, laiku pa laikam izvelc, izlasi un pievelc ķeksīti tam, ko esi izpildījis. Tas noteikti palīdzēs uzturēt sarunu.

  Komentārs no nuclearsecrets — 2008-01-23 @ 3:02

 12. Kur ir variants – vienkārši saprast, ka esi kautrīgs mudaks un vairs nedarīt tā?
  Vecas sievietes, masturbācija un pulksteņi – ideāli.
  Kamēr galvā nav KLIKT uz to, ka sievietes NEKOŽ, tikmēr nekas savādāks arī nebūs.

  Komentārs no nexodus — 2008-01-27 @ 15:40

 13. 1) kālab jautāt cik ir pulkstenis, ja sen jau visiem mobilais.
  2) vieglāk ir runāt ar pārdevējām, jo tad ir skaidrs iemesls sarunai.
  3) labākā recepte ir gaidīt. šis vecums pāriet, kad ir bail un ir nedrošība.
  4) viena lieta ir līmēties – meklēt tizlus iemeslus uzsākt sarunai un otra lieta ir tiešām iepazīt cilvēku un sarunāties. vajag saprast, kas ir īstais mērķis.

  Komentārs no hehe — 2008-01-29 @ 4:38

 14. 1) Mobilais var būt izrubījies un tagad ierubot prasa, lai uzstāda pareizo laiku 😉

  Komentārs no TheVAL — 2008-01-29 @ 11:45

 15. Paldies!

  Komentārs no raivis — 2008-10-9 @ 19:49

 16. Pui6i beidzat runaat mulkibas,vienkaar6i parstajat prieceet acis uz kailu meitennu foto taa juus sevi sakaitinat un parstajat dro4iit.to ari sauc par pieaug6anu.garanteju 2 nedellu laika jusu drosme pieaugs un jums pieleks pa6iem,kaa runaties ar pretejaa dzimuma parstaveem.Ar to sexs ir ipa6s,ka katrs to sarunaa pa savam.esat pa6i un nevis dra4un4iki.Ja sperma sitiis galvaa un dikti gribeesies atraak ari sarunasiet sexsu ar jebkuru meiteni,bet nedzivojat virtualajaa pasaule,kur piespiezzot knopi izlec kail
  http://www.google.lv

  Komentārs no ivars — 2010-10-5 @ 4:47

 17. līdz šim es varētu… Izteikt kādu draudzīgu komentāru glītai meitenei, pēc atbildes vari iet prom, ja gribi… bet retāk sanāk turpināt sarunu.. 😦 nezinu par ko lai runā 😀

  Komentārs no poets — 2010-11-6 @ 23:02

 18. AANo tava raksta bija daudz kas kas man ir noderejis un domaju kad noderes man ir 14 skola ir iena smuka meitene no 9 klases es pateicu kad man vina patik ! Mes uzsakam sarakstu skype un tad vina pateica kad esmu smuks un vinai patik ka es gerbjos bet lieta ir ta kad jautajumus uzdodu es bet vina klusew tikaj atbild! Bet biezi meitenes dara ta tu pieej sac runat vina pasaka pasol ti ! Paldies teu !

  Komentārs no Art4iks — 2011-01-8 @ 0:20

 19. sandi ,veciit, tev nesanaak !
  vnk kaadi leveli ?! sieviete ir sieviete smuka nesmuka vng , pieesi pie sexiigas a vina bish atpalikusi ar intulektoalo liimeni un runaat pat nav jeegas ar vinu , a ar nesmukaaku varbut interesantaak pavadiit laiku , ajj neveelos te skaidrot jo juus jau taa pat visi te Cazanovas esat kaa izstas hehe
  p.s. varat par manu gramatiku pat nesmieties , esmu arzemnieks !! 😉
  ar cienu Romeo

  Komentārs no Romeo — 2011-09-23 @ 15:46

 20. labi

  Komentārs no jslšru — 2013-08-25 @ 21:28

 21. Sandi tev tu neko nezini par meitenem nu nu varbut bik iet

  Komentārs no Tomass — 2014-03-1 @ 17:33

 22. un paldies sandi tu iedevi daudz lietas

  Komentārs no Tomass — 2014-03-1 @ 17:36


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: