Viedumu Vietne ar Sandi

2007-12-20

Vecenes un viņu līnijas

Filed under: Sadzīve — Sandis @ 20:22

Staigājos pa cilvēkiem un vēroju sieviešu formas. Sākumā tas nebija speciāli, bet tad ievērojot šo maniakāli uzmācīgo sakarību, es sāku ieskatīties un analizēt vēl vairāk. It sevišķi man patika atskārsme par smilšu pulksteni. Zinat taču, kas ir smilšu pulkstenis? Krūtis – viduklis – gurni jeb lelle Bārbija.

Ja varat iedomāties šādu izskatu un salīdzināt ar reālu meitenes izskatu, tad sapratīsiet, ka šādi izmēri ir nereāli (kā arī skaistuma ziņā nepatīkami). Taču, katras sievietes formā ir kautkas no smilšu pulksteņa. Protams, tas viss ir “nosacīti”, taču viduklis ir tievāks, dibens un krūtis ir lielākas. Arī vīriešiem ir tāds pats nosacīts smilšu pulkstenis, bet gurnos večiem parasti nav tāds sašaurinājums. Tā ka smilšu pulkstenis vairāk ir sieviešu līnijās.

Kāda tad bija manis ieraudzītā maniakāli uzmācīgā sakarība? Optiskajā ilūzijā, ko sievietes ir sev radījušas, lai kompensētu “smilšu pulksteņa” līniju trūkumu! Nebiju to tā ievērojis, bet ja tā ieskatās, tad ļoti daudzas ir radījušas sev ārēju asociāciju ar šo sievišķo stereotipu. Tikai tās līnijas vairs neaprobežojas “krūtīs – viduklī – gurnos”, bet jau izplūst no galvas līdz kājām. Kā tas izskatās? Būtne ar jaku un milzonīgu kapuci kā arī milzīgi pūkainiem zābakiem rada optisko ilūziju, ka viņai ir “ieliekums” kautkur ap ceļgaliem. Ja vien viņa būtu tāda viena, bet principā tādu sakarību var piedēvēt pat ne tik izteikti lielo kurpju un kapuču nesātājām. Kas reiz bija viduklis, tas tagad ir ceļgals un aidā – mums ir sievišķā līnija.

Starp citu, ļoti interesanti, ka sieviešu līnija ir smilšu pulkstenis. Turpretī par vīriešu līniju var nosaukt apli – visa centrs ir jaka, virs kuras sašaurinājumu dod galva un tās galvassega, bet apakšpusē sašaurinājums ir bikses līdz pat kurpēm. Kautkā nemanu nevienu tādu izlēcēju, kuram būtu kautas savādāks, pie tam es pats piederu pie šiem apļveida vīriešiem. Vēl interesantāk ir, ja zīmē smilšu pulksteni blakus aplim – aplis “iederās” starp smilšu pulksteņa sašaurinājumu. Bet ja sievietes pārnes šo sašaurinājumu arvien zemāk, tad jau vīrietis nespēj “iederēties” – viņam nākas pieliekties arvien vairāk…

Advertisements

5 komentāri »

 1. atkal pa nakti murgoji?

  Komentārs by sapuvenis — 2007-12-20 @ 21:11

 2. tu kautkāds agresīvs 😀

  Komentārs by Sandis — 2007-12-20 @ 22:59

 3. Ir ir kaut kaads murgojums 😀

  Komentārs by Salviz — 2007-12-21 @ 13:46

 4. btw komentāru laiks atkal pa 1h nav pareizs…

  Komentārs by Salviz — 2007-12-21 @ 13:47

 5. nu nevar noticēt, ka tev 24, nu nevar… sākumā domāju, ka 14, bet pēc šī jau liekas, ka vēl mazāk..

  Komentārs by hehe — 2008-01-29 @ 4:59


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: