Viedumu Vietne ar Sandi

2007-11-7

Bāri ir dārgi

Filed under: Izklaide, Sadzīve — Sandis @ 1:55

Šovakar biju aizgājis uz bāru (izklaidēties utt), pēc kā konstatēju, ka bāru apmeklējumi ir ļoti mazinoši. It sevišķi maciņam. Un neba viens bārs tika ņemts vērā vērtējot. Protams, es maksāju par apkārtni un par iespēju atpūsties “kā es to vēlos” un par to ir labi ierēķināt summu mazliet uz augšu. To es saprotu. Bet lai es ietu sēdēt kādā bārā (nevis ūķī pie duļķainas glāzes) katru vakaru – tas būtu pārāk izšķērdīgi.

Kādas man vēl atklāsmes iestājās. Vācietis neiet šā tā uz toleti, viņš iet īpaši – viņam līdzi nāk maks. Jā, naudas maks. Es maku visu laiku glabāju bikšu kabatā, tāpēc maks man iet līdzi neaicināts kur vien grib. Šim eksemplāram maks atdusas biezās jakas kabatā, tāpēc, novelkot jaku, maks tiek šķirts no tā īpašnieka. Bet, lai mudīgi prātvēderi nespētu pavadīt maku vēl tālāk no īpašnieka, makam tiek dots speciāls rokas ielūgums apmeklēt toleti kopā ar īpašnieku. Pēc apmeklējuma maks atgriezīsies savā iepriekšējā kabatā, kamēr tā īpašnieks turpinās izbaudīt bāra labumus bez maka.

Dzēriens palīdz cilvēkiem izkliegt sāpi. Kamēr dzēriens nav sastapis kliedzēju, kliedzējs neskaitās kliedzējs, bet klusētājs. Tomēr tiklīdz notiek liktenīgais savienojums, klusētājs kļūst par kliedzēju. Visbeidzot sākas vispārējā pasaules kārtības nostādīšana, kas ietver sevī pilnīgu pavēles izteiksmi priekšstatam par pasaules kārtības notikumu izpildīšanās secību. Ja ir vēl kāds kārtības pavēlnieks, konflikts ir neizbēgams, tomēr, ja notikumi turpina risināties pretēji gaidītajam, rodas diezgan bēdīga nesapratnes izteiksme.

Tukšiem traukiem ir tieksme tapt piepildītiem.

Pavisam noteikti eksistē trīs veidu bāri – unisex, vīriešu un sieviešu. Unisex ir iestādes, kur tusē abi dzimumi. Vīriešu bāri ir iestādes, kur pārsvarā tusē vīrieši. Nē, viņiem neinteresē savstarpējā mīlestība, drīzāk čomiskās izklaides. Savukārt sieviešu bāri dabā reti pastāv, bet lielākoties par sieviešu bāriem uz laiku kļūst unisex bāri, kuriem vīriešu bāri noslaukuši nācējus.

Bāros nav dress code, bet, ja tev ir uzvalks – tu esi “lielais vīrs”.

Advertisements

4 komentāri »

 1. Varbūt var minēt konkrētus dažādo bāru tipu piemērus? interesanti, kā Tu to visu varēji novērot, izskatās, ka tur mēnešiem būtu staigājis 😉

  Komentārs by TheVAL — 2007-11-7 @ 13:04

 2. Vajag acis turēt vaļā!

  Komentārs by Sandis — 2007-11-7 @ 18:49

 3. Viņš jau caur saules brillēm neredz, jo ārā tumšs 😀

  Komentārs by Salviz — 2007-11-8 @ 16:48

 4. Pietiekami gaišs, lai bez saulesbrillēm nevarētu iztikt 😉

  Komentārs by edgarsr — 2007-11-8 @ 17:29


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: