Viedumu Vietne ar Sandi

2007-10-13

Ar Zvaigzni

Filed under: Cult.Pop., Izklaide — Sandis @ 23:17

No sākuma bija tāds šovs “Dejo ar Zvaigzni”. Visi skatījās, visiem patika. Nākamajā (šajā) gadā tika izdomāts jauns šovs – “Dziedi ar Zvaigzni”. Toties tā kā tas viss notika tv kanālā TV3, tad konkurentiem bija jāsasparojas. LNT sareklamēja un sarīkoja “Divas Zvaigznes” jeb šovu, kurā divas slavenības dzied. Bet, sabiedriskais tv kanāls, izrādās, arī neatpaliek un ņem un sarīko trešo šovu. Turklāt, manā vērtējumā, idejas ziņā pat vēl veiksmīgāku nekā abu privāto kanālu šovus kopā ņemot.

Šovs “Rallija zvaigzne” vismaz līdz manīm netika aizreklamēts. Uzgriezu nejauši un pielipu. Astoņas slavenības mēģina braukt “ekstrēmi”, iepriekš izejot mazu apmācību pie pieredzējuša autoinstruktora. Pirmkārt, tas ir lielisks veids kā reklamēt sabiedriski noderīgo misiju – informēt sabiedrību par nepieciešamību droši braukt. Otrkārt, tas ir ideāls veids, kā piesiet pie ekrāna jaunāku paaudzi un vīriešu auditoriju, kam tā dziedāšana “do lampočki”. Treškārt, tas pierāda, ka LTV arī neguļ un vismaz kāds tur mazliet arī domā.

Raidījuma izpildījums – nu, varētu vēlēties labāku to un šo. Kaut vai pēdējā paraugdemonstrējumā “profesionālajam” pilotam parādot kautvai mazliet profesionalitātes un spējot izpildīt dalībnieku izpildīto. Arī sniegs krietni maitāja visu grūtību un tas, ka Ščerbatiham bija iespēja nobraukt trasi pāris dienas iepriekš. Vēl šovā piedalās Kristaps Valters, Ladybird, Olga Rajecka, Sandijs Semjonovs, Fēlikss Ķiģelis, Dāvids. Vēl tur ir desmit profesionāli autosportisti, kurus es tā arī nemanīju, bet viņi ir tie, kas apmāca katrs savu dalībnieku. Šovu vada Žaklīna Cinkovska un Roberts Klimovičs.

Esmu ieintriģēts, vismaz šeit redzama fiziska prasme. Un tā kā Ladybird sensacionāli pirmajā raidījumā palika pēdējā, bet uzvarēja Kristaps Valters, izskatās, ka sieviešu auditorija šim raidījumam arī varētu būt ļoti liela 🙂

Advertisements

Atstāt komentāru »

Vēl nav komentāru.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: