Viedumu Vietne ar Sandi

2007-10-4

FHM Oktobris

Filed under: Cult.Pop. — Sandis @ 12:29

Kad uzzināju, ka Jana no Zelta Zivtiņas (īstajā vārdā Dace) iepozējusi FHM, teciņiem vien aizskrēju uz kiosku pēc žurnāla. Sakoriģēta jau nu bija fotošopā baigi (ja nav tad nu visu cieņu, bet stipri stipri šaubos vai lūpas var spīdēt kautkādā katlumājā), bet vēl lielāka vilšanās bija, ka pat īsti plika nebija nobildēta. Nu kamōōōn, negribēju jau es redzēt visu, kas viņai zem krūštura un biksītēm, bet pacentsties ar knapāku apģērbu un erotiskākām kompozīcijām gan varējāt. Skumji, un vēl saucas vīriešu žurnāls 😦 Manuprāt labākā bilde no ievietotajām – 88 lpp.

Nu ko, ja reiz iesācis esmu tad jābliež tālāk apskatot šo pašu žurnālu.

Kas man vēl likās ievērības cienīgs: 32-33. lapa atvēlēta četrām Līvas K. bildēm, kas man vairāk asociējas ar uzmanības padauzu, kas agrāk (vai vēl tagad) uzdarbojās draugiem.lv. Kā tad, ir gan tā pati. Izrādās viņai ir arī čivauva – skaidrs, ka Perisas prototips. Būtu kaunējusies, Perisa jau sen kā staigājot bez biksītēm 😀

50-57 lapas. Ilustrētā kamasutra. Tai jau nu nevarēja paskriet garām. Trīs solāriju atkarīgās kailas rāda dažādas pozas.

Bez aņukiem, Nikija Laudas lielā apraksta, dažām īsām intervijām, stāsta par spiedzēm un Sabīnas Remaras (arī tikai apģērbtas glamour bildes) vairāk nekā tajā žurnālā priekš sevis neatradu. Bēdīgi. Kopējais lasīšanas laiks man bija ne vairāk pa 5-10 minūtēm 😦

Advertisements

6 komentāri »

 1. parisa dara e to vien. 😀

  Komentārs by na — 2007-10-4 @ 12:52

 2. Baigi kaitinoši lasīt tekstus, kur aiz kārtas skaitļa vārdiem skaitļu izskatā pastāvīgi tiek ignorēti punkti.. Interesanti, ar ko skaitlis `33` ir tik izceļams pārējo vidū? 😉

  Staigāt var PA taku. Vai PA virsu. Pagriezties var PA labi. Lidot var PĀR ezeru. Pārāks var būt PĀR kādu. Bet runāt var PAR tēmu. Tāpat arī lielāks var būt PAR kaut ko. Un laiks var būt ne lielāks PAR 10 minūtēm..

  Nikija Laudas lielais apraksts gan jau incants, to jau nu diez vai kopējā lasīšanas laikā ierēķināji 😉

  Komentārs by TheVAL — 2007-10-4 @ 18:07

 3. Latviešu valodas skolotājs ierunājās 😀

  Komentārs by Salviz — 2007-10-4 @ 20:57

 4. Nē, nu latviešu valodu jau nu gan neesmu nekad pasniedzis un arī tagad nepasniedzu..

  Komentārs by TheVAL — 2007-10-4 @ 23:03

 5. Ko tu domā ar vārdiem uzmanības padauza???? Un tas ka man ir blondi mati un mazs sunītis nenozīmē,ka esmu tukšpaure!! Un ne jau visi pērk mazos sunīšu tikai tāpēc,ka stulbajai Parisai tādi ir!! Izaudz no stereotipimie, pajoliņš un vajag apskatīties apkārt,nevsi visu spriest pēc sevis!! Tu jau neko citu nezini,kā tkai lūrēt uz pusplikām meitenēm un dročīt!!!!

  Komentārs by Līva — 2007-10-21 @ 15:00

 6. ar uzmanības “uzmanības padauza” es domāju būtni, kas cenšas izkarot uzmanību, popularitāti, slavu ar savu ārējo izskatu no tā gūstot sev baudu un apmierinājumu. cik saprotu, fhm arī kautko samaksāja par tiesībām publicēt (un laikam arī nobildēt) ķermeni un personīgo informāciju ar lētas sensācijas pieskaņu.

  Paldies par komplimentiem 🙂

  Komentārs by Sandis — 2007-10-21 @ 22:00


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: