Viedumu Vietne ar Sandi

2007-10-1

Dressman lamāšana

Filed under: Sadzīve — Sandis @ 16:50

Pēdējā laikā sanāk ja rakstīt, tad rakstīt par slikto, daudz kritizēt utt. Nebūt neesmu nonācis depresīvā situācijā – pat pēdējo pāris desmitu stundu notikumi ir bijuši ļoti pozitīvi, bet es par tiem negribu rakstīt blogā. (Domā ko gribi, mans lasītāj.) Tagad pie tēmas.

Šodien gāju pirkt kurpes, kuras laimīgi arī atradu un nopirku. Itkā skaitās vasaras, bet zole un pati kurpe likās tāda, kurai vajadzētu izturēt rudeni un pat varbūt ziemu, atkarībā kāda nu sanāks. Iepirkumu laikā nolēmu pastaigāt arī pa apģērbu veikaliem, jo izjūtu nepieciešamību arī pēc jaunas siltas jakas vai džempera tā kā nesen izdevās saplēst biezo ziemas džemperi un vajag kādu vietā.

Lai gan esmu iepircies Dressman un līdz šim ar viņu pārdoto preci kā patērētājs biju apmierināts, tad šodienas pieredze GC filiālē mani nepatīkami satrauca. Konkrēti apbižojos un gribēju iet lamāt pārdevēju: “Kādus second-hand sūdus Jūs te pa dārgu naudu tirgojat??” Lamāties neaizgāju, tikai tagad man ir mazliet paranoja no brāķa precēm.

Kas tad īsti notika? Ļoti vienkārši – atradu pēc virspusējā skata man patīkamu stilu un atbilstošu izmēru. Gribēju jau iet mērīt, kad pamanīju džempera aizmugurē izdilušu vai izgrieztu caurumu. Itkā kāds būtu ar pakaramā galu izārdījis sev mazu spraudziņu pa ko lūrēties. Nu labi, ja šitas bojāts, tad jāņem nākamais. Par laimi tur bija trīs vienādu izmēru džemperi, tāpēc izdevās palūkoties uz nākamo eksemplāru. Šitajam aizmugurē apakšpusē bija atirusi vīle. Tā pamatīgi, vizuāli redzami. Ņēmu trešo un nekļūdījos – šim vīle bija pamatīgi atirusi pie aproces. Intereses pēc pārskatīju arī pārējos izmērus un katram no džemperiem varēju pamanīt redzamu nenovēršamu defektu.

C’mon vai mēs tiešām esam tik traka trešā pasaules valsts, ka mums jāsūta visa izbrāķētā produkcija?

Advertisements

2 komentāri »

  1. Tādi jau tie pircēji ir – ka tik kaut ko sabojāt!

    Komentārs by TheVAL — 2007-10-1 @ 21:33

  2. šeit salīdzinoši ar citām valstīm apģēŗbi vēl ir salīdzinoši kvalitatīvi. 😉 nemīz. tas, ka šmotkas kļūst nevelkamas nozīmē, ka tuvojamies pārējam oiropas līmenim.

    Komentārs by Zete — 2007-10-1 @ 21:34


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: