Viedumu Vietne ar Sandi

2007-09-27

Gulbja skandāls

Filed under: Cult.Pop., Politika — Sandis @ 19:05

Ja sekojat līdzi informācijai, tad zinat, ka šodien konvojēšanas (aizturēto pārvadāšanas) laikā policijas mikroautobusam braucot pa Salu tiltu aizturētais Edgars Gulbis “mīklainos apstākļos” pēkšņi atradies Daugavā. Viņu dzīvu izzvejoja glābšanas dienesti un šobrīd ievietots slimnīcā ar smagām traumām.

WTF???

Pirmkārt, lasot apollo ziņas, pirmā interesantā faktu nesaderība ir no liecinieku liecībām un premjera oficiālās preses konferences. Citāts: “Pēc advokāta domām, ja automašīnā atrodas četri policisti un aizturētais ir saslēgts roku dzelžos, aizbēgt nav iespējams.” Otrs citāts: “Gulbja konvojēšanā piedalījušies trīs policistis – viens vadījis auto, otrs sēdējis blakus šoferim, bet trešais likumsargs sēdējis blakus aizturētajam.” Mākam taču skaitīt? Un nevar taču būt, ka gan delfi, gan apollo min vienādus nepareizus ciparus!

Pats apzīmējums “mīklainos apstākļos” šobrīd ietver 2 versijas: tika izgrūsts vai aizbēga. Delfi raksta: “Abām automašīnām braucot pāri Salu tiltam Šteina pēkšņi pamanīja, ka atveras pirmās braucošās automašīnas durvis, pa tām izkrīt Gulbis, pārveļas pāri tilta margām un iegāžas Daugavā.” Tā kā tā ir vienīgā versija un policija apgalvo, ka Gulbis ir bēdzis, tad jāpieņem, ka viņš pats ielēca.

Apskatam foto:
Salu tilts (Bilde no blinders.lv)
Redzat to masīvo betona apmali? Cik traki jākrīt lai pārkristu tai pāri? Ja vien busiņš nebija piebraucis tik tuvu apmalei, lai Gulbis pārkristu tai pāri, un Gulbis nebija narkotiku reibumā, lai apmalei pārtenterētu pagrūstā trajektorijā pāri, tad viņš pats ielēca.

Un vēl jau nav skaidrs kāpēc viņš tieši bija apcietināts, jo kā rādās, nedēļu atpakaļ viņu un viņa sievu aizturēja “iespējams” Organizētās noziedzības un apkarošanas policija par “naudas aizņemšanos un neatdošanu”. Ja aizņemās no noziedzniekiem, tad tas ir noziegums, jo Gulbis strādā Valsts prezidenta drošības dienestā. Bet “neatdošana”? Kāpēc ONAP aiztur par “neatdošanu”? Vēl Gulbis tiek turēts aizdomās par automašīnas spridzināšanu un vēl neilgi atpakaļ ticis atbrīvots no apcietinājuma tā sakarā. Es vēl ticētu, ka viņš tiek aizturēts atkārtoti par to pašu noziegumu. Pats mīklainākais – Gulbja advokāts nav bijis informēts par jauno krimināllietu, kuras sakarā Gulbis atkārtoti aizturēts. Ja tic ziņām, advokāts un Gulbja draudzene atradās mašīnā aiz konvoja automašīnas, tātad advokāts bija maksimālā lietas kursā par lietu. Ja reiz advokāts nezin par ko ir aizturēts viņa klients, kurš tad zin?

Ziņas par Gulbja spīdzināšanu, draudiem un narkotiku iedošanu pagaidām nevar pierādīt, to saka viņa draudzene, bet šo informāciju draudzene var arī mazliet piepušķot. Šeit rastītais arī ir interesants, bet ne pierādāms. Uz lielās tv kameru skatuves Jaunais Laiks partijas pārstāvji demonstratīvi atstājuši Saeimas plenārsēdi.

Un tad visam pa virsu, Cūkģīmis pats paziņo, ka Latvijā eksistē “bubulis” – esošo un bijušo drošības iestāžu un policijas darbinieku “grupējums”. Lai gan šāds bubulis jau tiek izplatīts ne vienu reizi vien, tikai, ja reiz “Konkrēti uzvārdi un noziegumi esot zināmi.“, tad kur ir aresti, tiesas sēdes…?

Advertisements

3 komentāri »

  1. Njā, izrādās, ka es vakar vakarā redzēju tos tipus (dažas lielas mašīnas ar zilām bākugunīm), kas Gulbi veda.. vēl pirms braukšanas pāri Salu tiltam laikam, kamēr brauca pāri slāvu tiltam..

    Komentārs by TheVAL — 2007-09-27 @ 22:07

  2. Hmm. Tas notika šorīt.

    Komentārs by Sandis — 2007-09-27 @ 22:50

  3. Hmm, nu ta vakar moš viņu citur veda.. kaut ko pa ausu galam dzirdēju par vakardienas vešanu.. `vakardienas` no mana pirmā komenta viedokļa.. 😉

    Komentārs by TheVAL — 2007-09-28 @ 23:15


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: