Viedumu Vietne ar Sandi

2007-09-3

Puķes un asaras

Filed under: Sadzīve — Sandis @ 9:02

Ļoti daudz tautas uz ielām un mašīnās. Lielākoties mazi un ar dažāda kalibra un krāsu puķēm, tērpušies svinīgās drānās klejo apkārt.

Ja par skolēniem, tad ievēroju trīs veidu attieksmes – tādi, kas grib iet uz skolu, tādi, kas negrib un tādi, kas izpilda savu pienākumu jeb “vienalga”. Rokās tie tur ieroci ar ko motivēties savam gājienam – sažņaugtu puķi, pūkainu lāčuku vai mammas roku. Jebkas, kas palīdz tikt uz priekšu netiek atstāts novārtā.

Redzēju arī asaras, galīgi ne prieka. Nav liela māka sanervozēties uz līdzenas vietas, vēl vieglāk, ja apkārtējie ir panikā un mēģina tev iestāstīt gluži pretējus “labākās rīcības variantus”.

Ja par vecākiem, tad viņu sejās redzama vienaldzība un rūpes. No vienas puses – “aizvedīšu savu sīko uz skolu, aiziešu pats – apskatīšos, kas tur notiks, iešu darbu”, bet no otras – “nu tā, izskatās samērā pienācīgi, puķes arī nav galīgi noļukušas, jāpasteidzas, lai nenokavējam”.

Daudz vairāk prieka būtu bijis, ja ārā būtu vairāk par 13 grādiem. Atceros, bija laiki, kad visu septembri bija kā vasarā. Atvaļinājums arī liekas kā pusizbaudīts – no divām nedēļām pirmā aktīvā puse nomelnojās ar lietaino gandrīz mājāssēdēšanas pusi. Sveiciens studentiem jauno sesiju uzsākot. Lai jums produktīvs session_start(); !

Advertisements

3 komentāri »

  1. Nācās sīkajiem tipiem pa godu šodien uz darbu vilkties 😀

    Komentārs by Salviz — 2007-09-3 @ 9:34

  2. Studentes sveiciens (: Man pat lekciju vēl nav, jauki.

    Komentārs by simbel — 2007-09-3 @ 10:46

  3. Njā, es gan biju vispār aizmirsis, ka šodien tāda svētku diena.. Aizgulējos, kad pamodos, uzreiz nesos uz darbu, ne prātā nebija, ka šodien lielai daļai pirmā skolas diena.. Pēc tam dzirdēju pa radio, ka mžonīgie sastrēgumi visur, tad atcerējos, bet uz ielām gan nevienu sīktipu ar puķēm nemanīju, laikam jau pārāk vēlu parādījos uz ielām.. 😉

    Komentārs by TheVAL — 2007-09-3 @ 10:57


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: