Viedumu Vietne ar Sandi

2007-08-20

Mūzika mirst

Filed under: Cult.Pop., Izklaide, Tech — Sandis @ 14:58

Es nez no kurienes ir šī videoklipa izcelsme, bet tas noteikti varētu būt kāds raidījums, jo ir salīdzinoši daudz darba ieguldīts intervijās, subtitros un tehnoloģijā.Nav jau nekāds noslēpums, ka arī ārzemēs eksistē fonogramma un tajās vietās, kur dziedātājs uzstājas dzīvajā, viņa balss skan mazliet “savādāk” sliktā nozīmē. Šajā videoklipā ir skaidri nodemonstrētas receptes – vajag talantīgu, vecu komponistu, solisti ar lielām krūtīm un knapu apģērbu, pāris ākstus ar mūzikas instrumentiem, kas viņus māk arī mazliet spēlēt, viduvēju vai pat nekādu datorprasmju mūziķi un video. Trīs miljonu cd kopiju superhits ir garantēts.

Tāpēc mūzikas industrija var štampēt un pārdot niecības ar apbrīnojamu zvaigžņu nomaiņu. Ja dibens sāk palikt nesmukāks vai uz pieres parādās pumpa – tu esi ārā pa durvīm. Vai arī sagādāji draudzeni un tavi publiskie izlēcieni vairs nevienu meiteni neuzvelk – dod vietu nākamajam.

Cik es vēroju, tad mūsdienu hiti ir bieži ir astoņdesmito, septiņdesmito un pat arī sešdesmito gadu remiksi. Tos parasti izpilda izskatīgi personāži, uzsvērti to demonstrējot videoklipā. Kas tad mūsdienās ir mūzika? Krāsaina videofilma TV ekrānā – tādas lietas kā izpildītāji, kas svīst pie instrumentiem publikas priekšā jau kļūst par salīdzinoši antīku šovu, lai gan nepazūd, jo cilvēki joprojām grib galvenokārt “mūziku” nevis priekšnesumu un ir gatavi maksāt.

Lapā http://www.beforethemusicdies.com/ ir arī citi interesanti klipi (skatāmi viņi ir caur YouTube flashplayer izvēlni).

Advertisements

2 komentāri »

  1. Lieliski!

    Komentārs by Jeremy — 2007-08-20 @ 17:09

  2. Tiešām labs!!! 😀

    P.S. Kurai grupai ir pieskaitāma Alla Pugačova? 😀

    Komentārs by thezeezee — 2007-08-20 @ 19:35


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: