Viedumu Vietne ar Sandi

2007-08-7

Rīga 2:2 Skonto

Filed under: Sports — Sandis @ 20:44

Šodien biju aizgājis uz LU stadionu uz Rīgas maču ar Skonto. Diemžēl atkal uz otro puslaiku, bet cītīgi vērojot esports.lv rezultātu, jau zināju, ka rezultāts ir 1:1.

Priekšvārds. Pēdējā laikā Virslīgu satricinājuši daudzi skandāli un viens no tiem tieši saistās ar FK Rīga. Viens no tiem ir tiesneša Sipailo skandāls kuru Liepājas Metalurga galvenais treneris ir nosaucis par pietiesātāju Rīgai un viņš ir divas nedēļas atstādināts. Otrs skandāls ir futbola nedrauga Krišjāņa Kļaviņa publiskošana un vēl lielāku aizdomu radīšana par spēļu sarunāšanu. Lai vai kā es “naivi” ceru, ka kāds vismaz kautko dara lietas labā un nerāda man jau sarunātu šovu. Vismaz es atklāti neredzēju kā labprātīgi tiek atdotas bumbas pretiniekam.

Otrais puslaiks manām acīm rādīja patīkamu uzbrukuma un kombināciju futbolu. Skonto izmantoja īsās piespēles pa centru un uzbrukumus pa flangiem Perepļotkina personā un Rīga veidoja tālās piespēles kā arī ļoti gudrus pretuzbrukumus pa flangiem. Puslaika vidū viens tāds ātrais pretuzbrukums izveidojās tieši pa kreiso malu manā acu priekšā Žigajevs centrēja bumbu… bet kā par lielu prieku viņam pašam bumba nevis centrējās, bet ielidoja tieši augšējā tālajā vārtu stūrī atstājot Piedelu muļķos. Pēc desmit minūtēm vai nu smuks Moroza tēlojums vai Mihadjuka netīra spēle, par ko viņš dabūja dzeltenu dāvanu, izveido tiešo brīvsitienu no labās malas pie Rīgas vārtiem. Sluka centrē, burzmā pie tās pirmais ir Kožans un rezultāts kļūst 2:2.

Tas arī viss, neizšķirts. Abām komandām vēl bija iespējas, vairāk gan Skonto nekā Rīgai, bet rezultatīva noslēguma nebija. Daudz dzelteno kartīšu (salīdzinoši) Rīgai.

Liela bauda vērot kā spēlē Perepļotkins. Southampton jauniešu kluba audzēknis uz laukuma tehniski ir galvas tiesu pārāks un izveicīgāks par jebkuru citu Skonto komandas spēlētāju, Rīgu nemaz neskaitot. Toties liels prieks ir vērot Rīgas kvalitatīvās saspēles un uzbrukumu veidošanu – pieredzējušie leģionāri zina kur un kā izdevīgāk ripināt un apspēlēt.

Tā arī nesapratu kāpēc Rīgas fani dzied angliski dziesmiņu par to kā vajag atšaut Skonto salašņas. Kāpēc atšaut un kāpēc salašņas es sapratu, bet kāpēc tieši angliski?

3 komentāri »

1. Hehe, Jurčiks (Žigajevs) arī teica, ka mēģinājis centrēt, bet kaut kā nepareizi sanācis un – gols 😀
    Pats uz spēli nebiju, bet mani onlainā informēja bračka… Teica, ka Rīga mierīgi būtu varējusi noturēt uzvaru, ja ne tas fakin sodiņš 😦

Komentārs by koko — 2007-08-8 @ 9:00

2. “kautkā nepareizi sanācis” – viņš biežāk tā varētu kļūdīties 😀 gols pats pa sevi bija baigi smuks, gandrīz kā Gronkjaers iemeta (laikam Barselonai) spēlējot Chelsea sastāvā.

Komentārs by Sandis — 2007-08-8 @ 10:46

3. Nu 7dien jāmauc uz Jūrmalu skatīties. Gan jau būs interesanta spēle…

Komentārs by koko — 2007-08-9 @ 13:38