Viedumu Vietne ar Sandi

2007-08-3

Kā es striptīzu skatījos

Filed under: Izklaide — Sandis @ 16:13

Jebkāda līdzība ar kādiem reāliem cilvēkiem ir sagadīšanās un notikumi, lai tos neatklātu, ir pārspīlēti līdz nelabumam vai pamainīti.

Notikās reiz pasākums, kas ietvēra sevī dažāda līmeņa alko patēriņu un viena no paredzamajām izklaidēm kulturālajam vakaram tika plānota kailas sievietes riesta deja. Garās stundas ar dažādiem informācijas avotiem ļāva ekspertiem izvēlēties labāko no visiem piedāvājumiem par zemāko cenu starp profesionālajiem risinājumiem.

Sasniedzot noteikto kondīciju dažādu šķidro vielu patēriņā, pārstrādē, atražošanā un atkārtotā uzpildē, bija pienācis laiks doties apskatīties lielo šovu. Parkošanās bija dafigā slikta, jo klientu skaits pārsniedza plānoto iedzīvotāju automašīnu skaitu uz ielas. Nācās atstāt mašīnu ielas vidū kvartālu tālāk un iet pa to mežonīgo ledusskapja aukstumu pāris simtus metru līdz paradīzei.

Kultūrkluba priekšpusē mūs sagaidīja “bratoks” ar uzkačātiem bicepsiem un pēc visaugstākajiem pieklājības principiem prasīja čozanahs te tagad notiks kuru vajag kastrēt pirmo. Laipni atbildējām, ka nepieciešama dāma, kura māk cilāt kājas, kratīt pupus un būtu labi, ja viņa būtu pieejama tuvākajā laikā, piemēram, tūlīt. Pēc slaida spļāviena tumšākajā kaktā kultūrists paģērēja mums parādīt baksus vai apmeklēt citu kultūriestādi “Nahrens”, kas acīmredzot atradās pretī pašreizējai. Baksus mēs viņam parādīt nevarējām, toties ļāvām izvēlēties – viņš pret mums visiem un uzvarētājs iegūst trofejas vai mūsu pašu vietējā valūta. Apskatījis piķi, viņš mierīgi noteica, ka jāgaidot un piezvanīja: “Aļļe, Gaļa, jestķ kļienti. Gatovsja, i bistra!”.

Pēc pāris minūtēm kompānijas ar skūto, Gaļa beidzot laikam ir gatava. Cits skūtais mūs nogādā mazā tumšā istabelē ar iespaidīgu stieni un mīkstiem dīvāniem gar malām. Sasēdāmies un sāka skanēt drausmīgākā gruzona muzika. Līdz ar muziku istabiņā ienāca faking baigā vecene un devās pie stieņa. Ar “faking baigā” es domāju tik faking baigo, kādas nekādās filmās nerāda un kuras ķermeņa proporcijas var iedomāties vien pārdrošākais fantasts. Tāāāāadas lūpas, tāāāāādi pupi, tāāāāāāds viduklis, tāāāāāds dibens, tāāāāādas kājas… un sasodīti labi knaps apģērbs!

Deja mūs noved burtiski ārprātīgā sajūsmā ar dažādiem akrobātiskiem figūrizpildījumiem kā dubultais salto, špagata atmuguriski, trīskāršais vēziens ap štangu, “brīvais lēciens”, speciālā griešanās kā arī daudz dažnedažādas kustības ar ķermeni dažādos virzienos ritmiskās taktīs. Kā pēc pulksteņa mērīts straujajās kustībās knapie apģērba gabali aizdegās un beidz savu eksistenci. Beigās daiļava ir palikusi kā no mātes miesām nākusi, visa slapja un aizelsusies, bet viņa vēl neapstājas. Viņa sāk sevi glāstīt un elst skaņās kā uz operas skatuves kaķis ar stangās iežmiegtām olām. Absolūti satriecošs priekšnesums, vismaz 7 balles pēc Rihtera skalas, pavisam droši.

Diemžēl viss labs ātri beidzas un arī šis priekšnesums nonāca līdz savam loģiskajam iznākumam. Uhti-ahti brīnums pazuda no istabas un mēs tikām pavadīti ārā.

Advertisements

4 komentāri »

 1. Jā jā bija jauki 😀

  Komentārs by Salviz — 2007-08-3 @ 16:41

 2. A labi uzrakstīts 🙂

  Komentārs by Jeremy — 2007-08-3 @ 18:34

 3. Jā, nu uzrakstīts ideāli, sanāca pat ierēkt.. 😉 Bet neko tādu kā `iet pa to mežonīgo ledusskapja aukstumu` gan neatminos darījis.. 😀

  Komentārs by TheVAL — 2007-08-3 @ 20:49

 4. es gan kautko pa aukstumiem atceros un vēl pat tika lietots kārtīgs pastiprinošs īpašības vārds 😀

  Komentārs by Sandis — 2007-08-4 @ 7:37


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: