Viedumu Vietne ar Sandi

2007-07-25

Kā amerikāņi vairojas?

Filed under: Cult.Pop. — Sandis @ 11:54

Uzdūros šādai ziņai: diviem trīspadsmitgadīgiem puikām draud gada cietumsods un reģistrēšana “seksuālo noziedznieku” sarakstā par to, ka viņi uzsituši meitenēm pa dibenu. Tiem, kas nezin – seksuālo “noziedznieku saraksts” ir reģistrs, kura dalībniekiem jādzīvo tik un tik metrus no publiskām vietām kā arī stājoties darbā jābrīdina darbadevējs par savu stāvokli. Drošvien ir arī citas ekstras.

Puikas esot aizturēti par šādu pārkāpumu šī gada februārī, kad skolotājs esot pieķēris viņus gaitenī. Paši aizturētie un citi viņu klasesbiedri esot atzinuši, ka uzsišana pa dibenu ir viņu ikdienas sveicināšanās veids – to darot gan meitenes puikām, gan puikas meitenēm, gan meitenes meitenēm un puikas puikām. Starp citu, ja kāds šaubās – tā nav nenormāla parādība tajā vecumā.

Neskatoties uz to, taisnīgums uzskata, ka viņiem ir nepieciešams viena gada pārbaudes laiks (ieslodzījums) un viņi nekad vairs nevarēs tikt atstāti vieni mazu bērnu klātbūtnē kā arī laikam iegūt jebkādu seksuālo kontaktu(!!!). Vienam no apsūdzētajiem ir mazāki brāļi un māsas. Tātad viņš vairs nevarēs atrasties savu vecāku mājā nepieskatīts.

Mans sašutums pēc visa tā – kā amerikāņi vairojas? Nedrīkst pieskarties te, nedrīkst pieskarties tur, turklāt tas attiecas tikai uz vīriešiem. Vispār ar tām nostādnēm tur laikam ir švaki – katrs vīrietis ir potenciālais izvarotājs, bet katra sieviete – potenciālais upuris. Drausmīgas tendences. Starp citu feminisms ienāk arī Latvijā, tā ka drīz varbūt mums ar ies uz to pusi…

Advertisements

Atstāt komentāru »

Vēl nav komentāru.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: