Viedumu Vietne ar Sandi

2007-05-1

Chelsea murgs sākās pie 11 metriem

Filed under: Sports — Sandis @ 23:49

Čempionu līgas atbildes spēlē Chelsea vajadzēja vai nu iesist vai arī noturēt neizšķirtu. Pēc pirmās spēles viņi bija vadībā ar 1:0 un jebkuri iesistie vārti izbraukumā pie Liverpūles nozīmētu uzvaru – komandas ir pārāk spēcīgas, lai būtu milzīgs vārtu birums. Bet kas to deva – šķiet, iedarbojās vecais likums, ka komanda, kas kausa pārī pirmajā spēlē ir izbraukumā, visbiežāk uzvar.

Pamatlaiks sākās ar Liverpūlieša Aggera vārtiem 22. minūtē, kas nozīmēja, ka Chelsea ir nepieciešams iesist vienus vārtus, lai atkal izvirzītos vadībā. Pie šīs atziņas viņi turējās visas pirmā puslaika atlikušās minūtes, tad 45 nākamās minūtes, tad pagarinājuma abus puslaikus. Un noveda tas viņus pie 11 metru soda sitieniem.

Jāizsaka novērojums, ka visas spēles laikā abas komandas ļoti prātīgi tērēja savas nomaiņas. Iespējams abi taktiskie ģēniji Mourinjo un Benitezs bija paredzējuši šādu iznākumu, tāpēc viņu pēdējās nomaiņas laukumā uzlika pieredzējušos un labus 11 metru soda izpildītājus.

Chelsea ļoti nepaveicās šajā loterijā. Liverpūle sāka pirmie un sāka ļoti pārliecinoši, turpretī Chelsea pirmais sitējs Robbens kļūdījās un ļāva Reinam izglābt vārtus. Soda sitienu sērijā ar 4 rezultatīviem sitieniem pēc kārtas pret tikai vienu rezultatīvu Liverpūle ieguva sev vietu finālā.

Nosēdēju pie televizora visu spēli, uzlādēju sevi ar daudzu emociju pārpilnību. Lai arī spēles laikā tika gūti tikai vieni vārti, visu spēli notika straujš pretuzbrukumu futbols gandrīz bez pārtraukuma. Abām komandām bija retas, bet ļoti reālas iespējas pamatlaikā gūt vairāk vārtu, bet prasme kritiskās situācijās nepielaist kļūdas arī. Es pat nevaru secināt, ka viena komanda bija pelnījusi uzvarēt vairāk nekā otra.

Gaidu nākamo spēli, kad tiks noskaidrots Liverpūles pretinieks.

2 komentāri »

1. Taktiska un intriģējoša spēle.

Vienīgi, kāpēc Chelsea pirmo pendeli uzticēja sist Robēnam – mīkla. Un Geremi? Viņš savu pendeli nebija iesitis vēl pirms sitiena – knapi pie bumbas piegāja. Vai ta’ Chelsea nebija, kam sist? Drogba, Džo Kols, Terrijs – kāpēc viņi neizpildīja pirmos sitienus?

Bet jāatzīst, ka arī Līverpūles vārtsargs bija līmenī.

Komentārs by istabas autors — 2007-05-2 @ 18:03

2. Minēšu – Drogba un Terrijs bija noguruši, bet Džo Kols nevarēja sist, jo bija nomainīts pret Robēnu. Geremi laukumā nāca pēdējās trīs papildlaika minūtēs tikai ar vienu mērķi – sist 11 metru soda sitienu.

Iespējams, ka ceturto vai piekto sitienu izpildītu Vraits-Filipss, kas arī nāca laukumā.

Bet kāpēc pirmo sitienu izpildīja Robēns – tiešām nezinu, tas jāprasa Žozē 🙂 Lai arī noguris, Terrijs un Drogba drošvien varētu arī izsist… bet laikam no Robēna kāds prasīja spēcīgu sitienu.

Komentārs by Sandis — 2007-05-2 @ 18:48