Viedumu Vietne ar Sandi

2007-04-10

Spēks ir…?

Filed under: Sadzīve — Sandis @ 20:45

Kaulos vai galvā? Es sliecos domāt, ka galvā.

Savas skriešanas gaitu laikā esmu novērojis, ka dažādi emocionāli piepacēlumi kā pozitīva motivācija ar konkrētu mērķi, psiholoģiskā noturība, nesen satiktas meitenes atmiņas, jauks laiks un skriešanas partnera novērsta uzmanība ļauj sasniegt daudz vairāk. Turpretī slikts laiks, šķiršanās, mirkļa bezmērķīgums un ārpusnodarbes problēmas krietni samazina rezultātus.

Sevišķi krasi tas izpaužās meiteņu sakarā. Piemēram, vienu piektdien bija salīdzinošs “lidojums” vairāku kilometru garumā, kad eksistēja pozitīvas pacēluma emocijas. Rezultāti bija brīnišķīgi, man jau likās, ka esmu brangi satrenējies. Sestdien bija nepatīkami notikumi, kā rezultātā pirmdienas rezultāti bija šausmīgi. Ja piektdien man bija 10+km vienā mierā, tad pirmdien knapi varēju izvilkt ~3km. Otrdien bija jau mazliet labāk, trešdien vēl labāk, pēc nedēļas bija tīri tā neko. Protams, ne jau piektdienas līmenī.

Pagājušajā nedēļā otrdien skraidīju attālumus 7+km. Ceturtdien izrāvu zobu un jau otro dienu izjutu iesnu un klepus blakusefektus – rezultāti nokritās līdz ~3km. Šodien izjutu atskaņas no lieldienām, tāpēc ātrā tempā 3km uzskatāmi par labu rezultātu.

Bet skatoties uz šiem rezultātiem un mērķi otrdien veikt trīs kilometrus gandrīz ceturtdaļstundā izskatās, ka trūkst trīs lietas – laba laika, mazāk problēmu un milzīgu iespaidu radoša meitene (Savtīgi, ne?). Ja reiz visi rezultāti ir atkarīgi no smadzeņu darbības, tad jau jebkurš aluspuncis var būt supermens, ja vien pareizi motivēts. Kāda jēga trenēties?

Advertisements

5 komentāri »

 1. Kad buus maratons?

  Komentārs by TheVAL — 2007-04-10 @ 23:07

 2. “Maratons” būs otrdien.

  Komentārs by Sandis — 2007-04-11 @ 13:00

 3. Kaapece peedinjaas? Nebuus pilni 42.195 km mosh?

  Komentārs by TheVAL — 2007-04-11 @ 14:24

 4. Vienkāršos vārdos – spēks ir muskuļos, organisma spējā uzņemt un pārstrādāt skābekli (aerobais un anaerobais līmenis)un spējā būt sava veida mazohistam.

  Komentārs by MrSmith — 2007-04-11 @ 20:54

 5. Nebūs gan.

  Komentārs by Sandis — 2007-04-11 @ 20:55


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: