Viedumu Vietne ar Sandi

2007-03-1

Kā pareizi nopirkt un uzstādīt Vistu

Filed under: Tech — Sandis @ 11:30

Izrādās MS piedāvā jauno Vistu Home Premium tikai par 159 dolāriem (95 Ls) pilnīgi legāli! Vista Ultimate maksā vien 259 dolārus (155 Ls)! Es jau gandrīz vai sapriecājos, ka attiecīgi 252Ls un 383Ls (ms.lv cenas) nebūs jāmaksā, bet še tev nu bija.

Visi prieki saistījās ar jauno MS iniciatīvu “novilkt-lai-pirktu”, kas laikam vēl ir salīdzinoši jauna. Lūk šajā lapā MS piedāvā novilkt pilnīgi legālu Vistu. Iedomājieties kā tie visi kantori uzvārās pierēķinot klāt ceļa izdevumus, lai Vista vispār nonāktu līdz Latvijas patērētājam? Un tagad, pilnīgi legāli var to visu apiet aizejot pa taisno pie paša MS un sagrābties labumus par krietni lētākām naudām.

Bet no kurienes es par to uzzināju? No bēdīgā gala. pcmag.com arī bija pamanījuši šo iespēju un bija veikts mēģinājums sekmīgi to izpildīt. Viņu raksta nosaukums “Vista Lejupielādēšanas Posts” jau vien kautko liecina par visa tā sekmīgumu. Novilkšana, naudas pārskaitīšana strādā. Pat instalācijas dati ir pareizi. Visas problēmas sākas ar to, ka, ja notiek apgreids vai kautkāda avārija, tad Vista grib nolasīt savu DVD. Bet DVD novelkamajai versijai nav un netiek izsūtīts! Cik es sapratu, tad novilkšanai netiek piedāvāta veikli diskā ierakstāma programma vai diska kopija.

Nopērkot virtuāli Vistu, tā, cik es sapratu, nepazūd, bet glabājās “Digitālajā vietnē” – speciālā MS servisā. Iegāde caur šo servisu gan notiek tikai ASV valūtā, bet vai tad tas ir liels ierobežojums?

Atkāpe linuxistiem – es zinu, ka man vajadzēs kautkad domāt par pāriešanu uz šo MS produktu, tāpec tagad sekoju līdzi tā alternatīvām iegādes metodēm pēc iespējas lētāk. Visi *unix un *bsd, protams, rox kā vienmēr 😀

Advertisements

1 komentārs »


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: