Viedumu Vietne ar Sandi

2007-02-22

Jauns futbola stadions

Filed under: Nekategorizēts — Sandis @ 22:52

Valmierā tiks celts jauns futbola stadions ar 1100 vietu ietilpību. Šis plāns jau tika ziņots tiklīdz sāka celt Valmieras Olimpiskā centra ledus halli (vēl būšot arī lieli veikali un tenisa korti) – visa tā pļava bija saplānota noteiktās sporta celtnēs. Šoreiz nauda ir iegūta no valsts, tātad vietējiem nebūs nekas jāmaksā un tas nozīmē, ka to stadionu arī uzcels. Vienīgi man šaubas par tā jumta lietderību – būs baigais caurvējš.

Visdrīzāk, ka šajā stadionā spēlēs FK Valmiera – kas gan cits 🙂 Noteikti aiziešu uz stadiona atklāšanas spēli, ja tajā laikā būšu Valmierā.

Advertisements

2 komentāri »

  1. Jāņa Daliņa stadions gadienā nebija ietilpīgāks? Ja mani atmiņa neviļ, tad tur bija 2000 vietu. Vai arī tas jau nograuts?

    Komentārs by Kristaps Kaupe — 2007-02-23 @ 0:17

  2. Šitas saits http://vip.latnet.lv/lsp/nacionalas_sporta_bazes/nsb004.htm saka, ka ir 1300 vietas. Stadions nav nograuts, bet tas ir novecojis. Pavasaros futbola laukuma zālājs ir pilnīgs purvs. Domājot kāpēc gan netiek uzlabots šis segums – viens variants ir tas, ka tur notiek vieglatlētikas sacensības un zālāja pilnīga piemērošana futbolam nevar notikt. No otras puses moš kāds grib vienkārši naudu piesaimniekot – izdevīgāk naudas ziņā ir celt jaunu nekā labot veco, jo skatītāju sektors vecajā, vismaz man liekas, ir pilnīgā kārtībā un pat zem jumta.

    Komentārs by Sandis — 2007-02-23 @ 14:04


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: