Viedumu Vietne ar Sandi

2007-02-21

Mazas tantas un lieli pakāpieni

Filed under: Sadzīve, Tramvaji — Sandis @ 17:07

Šodien no rīta braucu uz darbu tramvajā. Te pēkšņi vienā pieturā uzrodas divas tantas. Pirmkārt, viņu svars nav no vieglajiem, otrkārt viņas ir ievīstījušās lielos kažokos (ne pirmā svaiguma). Treškārt, viņas grib iekāpt tramvajā, bet spēki par švakiem. Pirmā tanta tiek iekšā sekmīgi, otrā tiek līdz pirmajam pakāpienam.

Pirmā tanta neko nesaka, otrā tanta sāk tusnīt. Eju palīgā un ievelku otro tantu iekšā. Izskatās kā no trakomājas izmukušas bez jebkādas koordinācijas. Mana pietura ir krietni pirms viņu pieturas, tāpēc izkāpšanu neredzēju.

Vēlāk nāku no pusdienām, jāiet garām atkal tramvaja pieturai. 20 metrus no pieturas stāv atkal viens tantuks (cits). Putas uz lūpām, stāv un elš “lūdzu palīdziet man aiziet līdz tramvajam”. Ņemu tantuku pie rokas, aizvedu līdz tramvajam. Šoreiz spēku nav, lai pat paceltu kāju līdz pirmajam pakāpienam. Kopā ar vēl dažiem pasažieriem “vilcējiem” tantuks tiek ievelts līdz otrajam pakāpienam, bet tad iekrampējas durvju rokturī un mēs (vilcēji augšā un es stūmējs apakšā) nevaram uzvilkt ne augša ne lejā. Visu šito laiku tramvaja vadītājs (vai arī konduktore) cītīgi taurē ar savu “starpvagonu signālu”, bet vadītājs redzējis spogulī, ka tantuks vairs neatrodas ārpus tramvaja un tātad “laikam ir iekšā”, aizver durvis un aizbrauc. Es noskatījos kā augšā stāvošo pasažieru rokas tiek piepūlētas daudz vairāk un gāju tālāk, kur biju plānojis.

Vispār tādos gadījumos manliekas tantuki būtu jāapsēdina uz soliņiem un jāizsauc ātrā palīdzība. Bet to es izdomāju tikai pēc tam.

Advertisements

2 komentāri »

  1. lielas tantas un augsti pakaapieni

    Komentārs by Skabarga — 2007-02-21 @ 18:29

  2. Augumā mazas – platumā lielas! 😀

    Komentārs by Sandis — 2007-02-21 @ 18:46


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: