Viedumu Vietne ar Sandi

2007-02-5

The Prestige

Filed under: Filmas — Sandis @ 10:58

Stāsts par diviem konkurējošiem burvju māksliniekiem, kuri visu savu dzīvi velta, lai noturētos savā biznesā, sniegtu skatītājiem vislabākās izklaides un sauktos par labāko (vismaz Londonā). Diemžēl tam visam nāk līdzi sava baisā cena.

Filma par to, cik tālu izklaides industrija ir gatava iet, lai sasniegtu to, kas viņai ir vajadzīgs. Varoņu mīlestība, alkatība un jebkurš cits dzīves sīkums tiek nostādīts, lai iegūtu pašu galveno – augstāku stāvokli. Jo augstāks stāvoklis dod lielāku peļņu. Ja tev nav priekšnesuma ar ko pārsteigt skatītājus, tu esi nulle.

Ļoti cietsirdīgs tēlojums, cik daudz vajag ziedot, lai liktu noticēt skatītājiem, ka vari paveikt brīnumu. Sākot jau ar to, ka katrā priekšnesumā, kurā burvju mākslinieks liek izgaist putniņam, lai pēc tam to atkal atgrieztu, vienam putniņam ir jāmirst.

Galvenajās lomās – Hjū Džekmens un Kristians Beils. Maikls Keins, Skārleta Džonsone otrajā plānā. Pārsteigums – Deivids Bovijs Nikola Teslas lomā.

Neskatieties, ja esat jūtīgs pret nežēlīgām nāvēm. Šajā gadījumā nežēlīgām nevis veidā, bet iemeslā. Var izveidoties domas par to, cik eksemplāros eksistē Deivids Koperfīlds. Visādi citādi – kautkas ļoti oriģināls un satriecošs.

Advertisements

3 komentāri »

 1. bija laba filma man patika, tikai amerikaanji bija beigas sabojaajushi, paaraak daudz atklaaja, vareeja druscinj nosleepumainaak uztaisiit. deivids bowijs man ar bija paarsteigums, es pat nepazinu vinju pirmajaa reizee godiigi sakot

  Komentārs by 0nkulis — 2007-02-5 @ 15:26

 2. taa neko filma, diezgan aizraujoshi… iesaku veel The Illusionist noskatiities 🙂

  Komentārs by Skabarga — 2007-02-5 @ 20:09

 3. Interesanta filma. Uz ko cilvēki spējīgi mākslas vārdā! Ne vairāk un ne mazāk – visu un visiem! Beigās varēja arī neparādīt jau acīmredzamo, bet tomēr – tas nesabojāja filmu kopumā!

  Un jā, iesaku arī es noskatīties Iluzionists…

  Komentārs by M. — 2007-03-15 @ 23:52


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: