Viedumu Vietne ar Sandi

2007-01-15

Quest for Pen

Filed under: Izklaide, Sadzīve — Sandis @ 23:36

Pildot daudz un dažādos uzdevumus šajā dzīves līmenī, manos bagāžas krājumos izbeidzās pildspalvas ierīce aizliedzot man izmantot līdzi paņemto piezīmju klades ierīci. Lai manas spējas būtu pilnīgas un personības mantu glabātuvē (character inventory) nestāvētu nelietojami elementi, devos uzdevumā atrast aizvietotāju izbeigtajai.

Par uzdevuma izpildes vietu tika izraudzīta Galerija centrs, kurā es nebiju vēl bijis, bet atmiņā palicis, ka tur kautkur bija Jāņa Rozes grāmatnīca kurā bija pildspalvu izvēle. Izvēle par labu viesnīcai Rīga pretī esošajai grāmatnīcai tika noraidīta ar vēlmi redzēt kautko vairāk no vietas kuru pēc atklāšanas tā arī daudz vairāk par pirmā stāva Rimi nebiju redzējis. Kādi gan aizraujoši piedzīvojumi mani tur varēja sagaidīt?

Pirmais piedzīvojuma pārdzīvojums sākās ar to, ka jaunajā četrstāvu ēkā otro un trešo stāvu pārsvarā bija pārņēmuši drēbju veikali. Lai gan pārsvarā veikali orientēti unisex, sieviešu drēbju čupas, tāpat kā citos veikalos, bija krietnā pārsvarā. Un starp drēbīšu kārotāju pūļiem staigāja solārijos nosauļojušies “itāļi” ap- un no- lūkojot mērķus.

Es negribu būt to pārdevēju, kas strādā tajās stūra “kastēs”, kuras veikala novietojumā atrodas austrumdienvidu stūrī. Tev ir sīka maza telpa, kas vairāk atgādina velvi sienā. Dots viens mazs koka krēsliņš stūrī, lai uzmanītu pārdodamo preču plauktu. Atgādina tās būdiņas stacijas tunelī un gar tirgu, kur pārdevējs visu dienu mazā telpā pa mazu lodziņu cenšas taisīt biznesu.

Pildspalvu atradu tikai ceturtajā stāvā. Turp arī bija pārcēlušies vairums elektrotehnikas veikali un pat, šķiet, Sportland.

Tepat Igaunijā Tartu ir liela Kaubamaja centrā un liels veikals pie Tartu uz Latvijas pusi. Neteikšu, ka tā visa kārtība īpaši atšķirās no Latvijas, izņemot sortimentu un apmeklētāju “ērtības”. Šķidro kristālu ekrāni novietoti gaiteņos, iekštelpu “āra” kafejnīcas. Alfā, Spicē uz to pusi mazliet ir. Bet visu to mēmu atstāj tirdzniecības centrā ierīkots hokeja laukums gan publiskai lietošanai, gan amatieru treniņiem. Arī puķu viņu betona un stikla tempļos bija mazliet vairāk. Varbūt es neko nejēdzu, varbūt mirkļa iespaidi. Galvenais, ka rakstāmo dabūju.

Advertisements

Atstāt komentāru »

Vēl nav komentāru.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: