Viedumu Vietne ar Sandi

2007-01-3

Bloga atskaite 3.nedēļa un jauns gads

Filed under: Nekategorizēts — Sandis @ 16:37

Skatos baigi lasa šitos rakstus. Tad jau tikai jāturpina.

Pa šito jaungada nedēļu statistikas stabiņš izveidoja pieklājīgu līniju virzienā uz nulli pēc formulas “šodienas apmeklētāji” = “vakardienas apmeklētāji” – (5 + (random -2..2)). Vakardien gan stabiņš pēkšņi izauga – laikam visi pamodās.
Pa jaunogadu neko daudz nerakstīju, vakar arī ne, kad apmeklējums pieauga. Turpina apstiprināties, ka blogotāji un blogu lasītāji izmanto galvenokārt darbavietu resursus.

Daudz nekomentēju, tiesa, bija atsevišķi komentāri.

Par vislasītākajiem rakstiem kļūst tēmas par un ap IT… ar izņēmumu. Ieliku pārrakstu ar komentāru par Sievieti-izvarotāju un, skat, kartmens.blogiem.lv atzīst, ka jāatsaucās uz mani. Sāku vilkt paralēles ar to, ka raksti par seksu vienmēr ir patikuši un ja vēl bildes pieliek klāt… tātad būtu jāsāk zīmēt (vai fotogrāfēt). Sāku ar sexyloosers.com izpēti, beigās noskaidrojot, ka autoram ir bakalaurs mākslā un pēc 6 gadu zīmēšanas viņam vairs nav laika zīmēt. Būs jāaprobežojas ar “savādībām”.

Izskatās ka RSS Fīds darbojās pēc tiem pašiem likumiem kā Web-lapa statistikas sakarā. Pat manam saitam bija pieplūdums pirmajās dienās, kas kritās par >50% pēc vienarpus nedēļas. RSS Feed statistika rāda to pašu. Tātad lietotāji ietinuši manu RSS savā lasītājā, pēc kāda laika izvēlas izsviest to. Man nav RSS lasītāja, bet es gudroju, ka izsvītrošana jāveic manuāli. Tātad, ja web-lapas skaitītāja kritums var tikt aizbildināts ar īstermiņa lietotājiem, kas aizmirst adresi, tad šajā gadījumā ir jādomā par lietotājiem, kas apzināti atsakās (vai arī vienkārši reti lieto rss).

Tas tā kā būtu viss par blogatskaiti. Kā rāda informācija tīklā, tad pēc jaunāgada uzreiz nav nekāda lielā aktivitāte ar jaunu informāciju, tāpēc tiek apgrauzts vecais un spekulēts ar nākotni. Kautkur lasīju, ka šogad Pašnāvnieki2007 vai TasMirklisIrKlāt2007 organizācija beidzot beigs eksistēt, tā ka baidaties!

Advertisements

1 komentārs »

  1. Njaa, skatos, ka Kaartmens ir uzlicis linku uz Tavu lapu ar visai interesantu tekstu.. :p

    Komentārs by TheVAL — 2007-01-3 @ 19:25


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: